Beam LiteDOCK Extreme dokavimo stotis Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODELIS:
- LITEDOCK EXTREME
- DALIS Nr.:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Kinija
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Iridium Extreme rankinis telefonas tvirtai laikosi dokavimo stotyje su lengvu užrakinimo mechanizmu, kuris gali būti įdėtas ir išimtas paspaudus mygtuką. Jis specialiai sukurtas, kad galėtumėte naudoti SOS avarinį signalą, su integruota GPS jungties galimybe, leidžiančia prijungti išorinę GPS anteną prie dokavimo stoties. Dokas taip pat leidžia naudoti šoninį nešiojamą laisvų rankų įrenginį balsui skambinti (reikalauja, kad klientas naudotų laidinę ausinę, kuri pateikiama su Iridium 9575 rankiniais telefonais).
Beam LiteDOCK Extreme turi USB duomenų prievadą, telefono įkrovimą, integruotą Iridium ir GPS anteną, leidžiančią visus antenų kabelius ir maitinimą nuolat prijungti prie dokavimo stoties, paruoštus naudoti.
Šis dokas sukurtas būti "ypatingai" mažos kainos. LiteDOCK laiko Iridium 9575 Extreme palydovinį telefoną, komplektuojamas su RAM tvirtinimu lengvam montavimui ir sukurtas naudoti standartinius Extreme rankinio telefono priedus įkrovimui ir skambinimui per laisvų rankų įrenginį. Dokas taip pat leidžia lengvai pasiekti avarinį mygtuką ir per Iridium ir GPS antenų jungtis gali suteikti labai gerą vidaus aprėptį. Dokas taip pat apima integruotą GPS jungties anteną, kad palaikytų išorinę GPS anteną. Taigi visi Extreme GPS sekimo ir avariniai pranešimai yra visiškai palaikomi LiteDOCK." ]
Specifications
| MODELIS | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| DALIS Nr. | EXTRMLD |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ, TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| SUDERINAMA SU | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| FUNKCIJOS | IRIDIUM CERTIFIED |
| SERTIFIKATAI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| PLOTIS | 82.2 mm (3.24 colio) |
| SVORIS | 0,375 kg (0,83 livre) |