Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- BRANDAS:
- BEAM
- MODELIS:
- POTSDOCK EXTREME
- DALIS Nr.:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Kinija
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK taip pat palaiko pasirenkamo kompaktiško BEAM Privatumo rankinio telefono naudojimą, kuris gali būti pritvirtintas šalia PotsDOCK, jei reikia papildomo patogumo.
Dokas turi telefono krovimą, USB jungtį duomenų ryšiui, integruotą anteną, duomenų ir energijos jungtį, leidžiančią visus antenų kabelius ir energiją nuolat prijungti prie dokų, kad jis būtų paruoštas naudoti bet kuriuo metu.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Tvirtai laiko Iridium Extreme rankinį telefoną
. Patvari konstrukcija
. Įkrauna Iridium Extreme rankinį telefoną, paruoštą naudoti
. Integruota antenos jungtis, Iridium & GPS
. USB ryšys
POTS/RJ11
. Palaiko standartinius belaidžius ir laidinius telefonus (5 REN)
. POTS telefonas gali būti naudojamas 600m (2000 pėdų) nuo įrenginio
. Lengvai integruojamas į PBX sistemą
. Skambėjimo, užimto ir rinkimo tonai
. Aukščiausia balso kokybė
. Skambinimo numerio apdorojimas ir greitas rinkimas
SEKIMAS
. Greito GPS aktyvavimas
. Sąsajos su BEAM MyBuddy Extreme
PANIKA/ĮSPĖJIMAI
. Sąsajos su BEAM MyBuddy vietos pagrindu veikiančia internetine programa
. Pasirinktinė išorinė įspėjimo mygtuko jungtis
INTEGRUOTAS BLUETOOTH
. Bluetooth integruotas į dokų įrenginį
. Bluetooth laisvų rankų balso ryšys
INTEGRUOTAS SKAMBAKLYS
. Integruotas skambėjimo signalas, kad būtų geresnis skambėjimo indikavimas
BALSO, DUOMENŲ, SMS, SBD
. Palaiko visas Iridium balso, duomenų, SMS & SBD paslaugas
. Prieiga prie išankstinio, po apmokėjimo ir įgulos skambinimo
PRIVATUMO RANKINIS TELEFONAS
. Palaiko pasirenkamą BEAM Privatumo rankinį telefoną
. Automatinis atsakymas, kai išimamas iš puodelio
ĮRENGIMAS
. Palaiko 9 - 32V DC energijos įvestį
. Lankstus montavimas per universalų laikiklį
. Pridedamas 100 - 240V AC paketas
KOKYBĖ
. Profesionalus pramoninis dizainas
. 2 metų keitimo garantija ramybei
. 100% gamykliškai išbandyta
. Pilnai sertifikuota, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODELIS | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| DALIS Nr. | EXTRMPD |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS TELEFONAS |
| BRANDAS | BEAM |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ, TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| PRIEDŲ TIPAS | DOCKING STATION |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| SUDERINAMA SU | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| FUNKCIJOS | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKATAI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| PLOTIS | 82.2 mm (3.24 colio) |
| GYLIS | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| SVORIS | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme funkcijos:
• Plonas kompaktiškas montavimas
• Integruota „Bluetooth“ ryšio funkcija
• POTS/RJ11 sąsaja, kabelių ilgis iki 600m/2000ft
• Balso, SMS, SBD ir cirkuliarinio duomenų perdavimo galimybės
• Sekimas ir SOS (per 9575 rankinį telefoną)
• USB duomenų sąsaja
• Priedų/uždegimo jutiklis
• 9-32V DC maitinimo įvestis
• AC kištukas įtrauktas 110/240 įvestis
• Iridium ir GPS jungtys
• PABX suderinamas (analoginis)
• 2 metų remonto arba keitimo garantija
What's included
Beam PotsDOCK Extreme dėžutės turinys:
PotsDOCK Extreme
AC/DC maitinimo adapteris
DC maitinimo kabelis/fuzės rinkinys
Universalus montavimo laikiklis (RAM)
Vartotojo vadovas
Greitojo paleidimo vadovas