„Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System“ (403721A-00502)
BGAN TERMINALAI | PLANAI | PRIEDAI | NUOMA | PARAMA
In stock
- BRANDAS:
- COBHAM
- MODELIS:
- EXPLORER 325
- DALIS Nr.:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
„Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System“ (403721A-00700)
Kompaktiškas balso ir plačiajuosčio ryšio sprendimas transporto priemonėms
Naudodami EXPLORER 325 BGAN terminalą galite akimirksniu prisijungti prie pasaulio balsu ar duomenimis per Inmarsat BGAN, net kai jūsų automobilis juda.
Bendravimas kelyje užtikrina, kad galėsite atlikti darbą, o su EXPLORER 325 niekada neliksite be ryšio, net jei keliaujate iki 200 km/val.
Greitas ryšys
Jis įgalina BGAN duomenų greitį iki 384 kb/s standartinio IP ir iki 128 kb/s srautinio perdavimo bei veikimą iki 5° aukščio net ir judant dideliu greičiu nelygia žeme.
Pasinaudokite greitu ryšiu ir pasitikėjimu, kad jis nenutrūks keliaujant atšiaurioje aplinkoje.
Lengva įdiegti
EXPLORER 325 taip lengva įdiegti – tiesiog uždėkite anteną ant savo transporto priemonės stogo, prijunkite ją ir kompiuterį prie terminalo ir turėsite mobiliojo ryšio šakotuvą.
Beveik iš karto galite būti savo biure. Pasiekite VPN, gaukite el. paštą, naršykite internete; su fiksuotomis kainomis ir be tarptinklinio ryšio mokesčių, kai kertate sienas.
Kompaktiška forma
35 cm skersmens, 12 cm aukščio ir vos 3,6 kg sveriančio EXPLORER 325 turi mažiausią transporto priemonių BGAN anteną rinkoje.
Kompaktiškas EXPLORER 325 dydis ir kainos taškas atveria naujas programas bendravimui judant, įskaitant traukinius ir sunkvežimius.
| Matmenys (A/V/D) | Siųstuvas: 41x231x278mm Antena: 120/350 mm |
| Svoris | Siųstuvas: 2,4 kg / antena: 4,4 kg |
| Standartinis IP | iki 384 kbps |
| Standartinis balsas | 4 kbps |
| Aukščiausios kokybės balsas | 3,1 kHz garsas, 64 kbps (@aukštis >45?) |
Specifications
| MODELIS | EXPLORER 325 |
|---|---|
| DALIS Nr. | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | COBHAM |
| TINKLAS | INMARSAT |
| PASLAUGA | INMARSAT BGAN |
| NAUDOTI TIPAS | TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| DUOMENŲ GREITIS | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| PALAIKOMOS KALBOS | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| SERTIFIKATAI | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Įtraukta į sistemą
1. Visiškai integruota automatinio sekimo antena
- Spalva: balta
- Integruoti magnetiniai laikikliai antenai tvirtinti
2. EXPLORER sausumos transporto priemonių siųstuvas-imtuvas.
- Standartinis eterneto kabelis (2 m / 6,6 pėdos)
- Darbo pradžios rinkinys - Greitos pradžios vadovas, kompaktinis diskas su vadovais
- 12/24VDC įvesties kabelis
- Antenos kabelis, koaksialinis ryšys su TNC jungtimi (2,7 m / 8,8 pėdos)
3. Thrane IP ragelis, prijungtas prie lopšio ir suvynioto kabelio.
Specifinis 403721A-00520 variantas:
- GNSS: tik GPS – jokio Glonass, Beidou ar Galileo palaikymo
- Alphasat: veikia EMEA, bet nepalaiko išplėstų L-juosčių dažnių pagal Alphasat
Inmarsat BGAN aprėpties žemėlapis

Šiame žemėlapyje pavaizduoti Inmarsat lūkesčiai dėl aprėpties po komercinio Inmarsat ketvirtojo L-Band regiono pristatymo. Tai nesuteikia aptarnavimo garantijos. Paslaugos prieinamumas aprėpties zonų pakraščiuose svyruoja priklausomai nuo įvairių sąlygų.