„Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System“ (403722A-20002)
BGAN TERMINALAI | PLANAI | PRIEDAI | NUOMA | PARAMA
In stock
- BRANDAS:
- COBHAM
- MODELIS:
- EXPLORER 727
- DALIS Nr.:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
„Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System“ (403722A-20002)
Cobham BGAN EXPLORER 727 antena montuojama ant stogo ir nuolat seka palydovo padėtis, o tai savo ruožtu užtikrina greitą plačiajuostį ryšį visą laiką.
Didelės spartos plačiajuostis ryšys judant
Antena automatiškai seka palydovo padėtis, kad būtų užtikrintas greitas ryšys judant. Vienu metu 432 kbps duomenų ir telefono skambučiai – net važiuojant didesniu nei 200 km/h greičiu.
Mobilusis ryšys
Padėkite anteną ant savo transporto priemonės stogo ir paverskite ją visu mobiliojo ryšio centru. Suteikia prieigą prie interneto ir telefono tinklų akimirksniu.
Tiesioginė transliacija – arba saugokite ir persiųskite
Palengvina tiek tiesioginį srautinį perdavimą, tiek saugojimą ir perkėlimą bei įgalina tiesioginį perdavimą iš karštųjų pasaulio taškų. Išnaudokite aukščiausius BGAN pasiekiamus srautinio perdavimo greičius su BGAN X-Stream, kai terminalas stovi vietoje (pauzės metu).
Specifications
| MODELIS | EXPLORER 727 |
|---|---|
| DALIS Nr. | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | COBHAM |
| TINKLAS | INMARSAT |
| PASLAUGA | INMARSAT BGAN |
| NAUDOTI TIPAS | TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| PALAIKOMOS KALBOS | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | INTERNET |
What's included
Įtraukta į sistemą
1. Visiškai integruota automatinio sekimo antena (balta)
2. EXPLORER sausumos transporto priemonių siųstuvas-imtuvas
- Standartinis eterneto kabelis (5 m / 16,4 pėdos)
- 12/24 V nuolatinės srovės įvesties kabelis (6 m / 19,7 pėdos)
- Antenos kabeliai, COAX su TNC jungtimi (2,7 m / 8,8 pėdos, 8 m / 26 pėdos)
- Darbo pradžios rinkinys - Greitos pradžios vadovas, kompaktinis diskas su vadovais
3. 403670A-00500: IP telefonas, prijungtas prie lopšio ir suvynioto kabelio
4. Antenos tvirtinimo rinkinys (fiksuotas / bėgis)
Inmarsat BGAN aprėpties žemėlapis

Šiame žemėlapyje pavaizduoti Inmarsat lūkesčiai dėl aprėpties po komercinio Inmarsat ketvirtojo L-Band regiono pristatymo. Tai nesuteikia aptarnavimo garantijos. Paslaugos prieinamumas aprėpties zonų pakraščiuose svyruoja priklausomai nuo įvairių sąlygų.