„Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 Land Portable Satellite Internet Terminal“ (403720B-00505)
In stock
- BRANDAS:
- COBHAM
- MODELIS:
- EXPLORER 710
- DALIS Nr.:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
„Cobham BGAN Explorer 710 Land“ nešiojamasis palydovinio interneto terminalas
Kompaktiškas ir lengvas su patobulintomis funkcijomis
EXPLORER 710 yra mažiausias pasaulyje 1 klasės terminalas ir pirmasis, galintis pasiekti BGAN HDR (didelio duomenų perdavimo spartos) paslaugą. Terminalas aprūpintas patobulintomis funkcijomis, įskaitant integruotą sujungimo galimybę, kuri padvigubins jūsų srautinio perdavimo greitį.
Viena iš naujų ir įdomių funkcijų leis vartotojams prijungti savo išmaniųjų telefonų įrenginius, kad galėtumėte įjungti duomenų ryšio balso skambučius. Kitos funkcijos apima USB pagrindinio kompiuterio sąsają, greitai keičiamas baterijas, paprastą naudoti LED ekraną ir kelias sąsajas, skirtas įvairioms programoms palaikyti.
Naujasis EXPLORER 710 BGAN terminalas pradės naują didelės spartos itin nešiojamojo palydovinio transliavimo erą, skirtą transliavimui ir kitoms IP pagrįstoms pramonės programoms.
EXPLORER 710 užtikrina didesnį nei 650 kbps srautinį perdavimą naudojant naują didelės spartos srautinio perdavimo paslaugą, kurią Inmarsat pristatys šių metų trečiąjį ketvirtį. 2013 m. rugsėjo mėn. pasiekiamas EXPLORER 710 įgalina greičiausią vaizdo transliaciją pagal pareikalavimą per palydovą su garantuota QoS.
EXPLORER 710, kaip mažiausias ir lengviausias pasaulyje 1 klasės BGAN terminalas ir pirmoji platforma, standartiškai naudojanti naują didelės spartos srautinį perdavimą, gali padėti transliuotojams gerinti mobiliojo išorinio transliavimo kokybę.
„Su EXPLORER 710 sukūrėme iki šiol pažangiausią ir mažiausią 1 klasės terminalą“, – komentuoja Waltheris Thygesenas, Cobham SATCOM vadovas. „Didžiuojamės, kad pirmasis EXPLORER, visiškai sukurtas pagal Cobham SATCOM, suteikia vartotojams tokį reikšmingą našumo padidėjimą.
Tęsdama pirmavimo technologijas tradiciją, pradėtą, kai EXPLORER komanda (tuo metu kaip Thrane & Thrane dalis) pristatė savo pirmąjį BGAN terminalą 2005 m., EXPLORER 710 taip pat turi keletą pažangių naujų funkcijų, įskaitant galimybę sujungti signalus iš kelių terminalų per Ethernet ir pasiekti 1 Mbps ar net didesnį IP srautinio perdavimo spartą.
EXPLORER 710 taip pat pristato išmaniųjų telefonų programėles BGAN ryšio pasauliui, leidžiančią vartotojams prijungti savo įrenginius balso skambučiams ir jungtims. Kitos funkcijos apima didelį LED ekraną, kuris palengvina sąranką ir konfigūraciją neprisijungus prie kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.
| Gamintojas | Cobham SATCOM |
| Svoris | 3,5 kg (su akumuliatoriumi) Antena 1,9 kg, siųstuvas-imtuvas 1,6 kg |
| Srautinio IP | BGAN HDR palaiko keturių kanalų srautinių perdavimo spartų portfelį, o viso kanalo parinktis turėtų užtikrinti apie 650 kbps. |
| ISDN | 64 kbps per RJ-45 |
| Balsas | Per RJ-11 arba 3,1 kHz garsą |
| Duomenų sąsajos | Ethernet, USB pagrindinio kompiuterio sąsaja, siųstuvo-imtuvo / antenos sąsaja, BGAN SIM kortelės lizdas, WLAN 802.11b, LAN |
| Apsauga nuo patekimo | Siųstuvas-imtuvas: IP52 / Antena IP66 |
Specifications
| MODELIS | EXPLORER 710 |
|---|---|
| DALIS Nr. | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | COBHAM |
| TINKLAS | INMARSAT |
| PASLAUGA | INMARSAT BGAN |
| NAUDOTI TIPAS | PORTABLE |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| DUOMENŲ GREITIS | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ŽVAIGŽDYNAS | 3 PALYDOVAI |
| ILGIS | 279 mm |
| PLOTIS | 332 mm |
| GYLIS | 52 mm |
| SVORIS | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
EXPLORER 710 siųstuvas-imtuvas ir antena
įkraunama ličio jonų baterija
Antenos kabelis
2m ISDN/LAN kabelis
115/230VAC maitinimo šaltinis
Greitas pradmenų gidas
Inmarsat BGAN aprėpties žemėlapis

Šiame žemėlapyje pavaizduoti Inmarsat lūkesčiai dėl aprėpties po komercinio Inmarsat ketvirtojo L-Band regiono pristatymo. Tai nesuteikia aptarnavimo garantijos. Paslaugos prieinamumas aprėpties zonų pakraščiuose svyruoja priklausomai nuo įvairių sąlygų.