„Cobham Explorer 510 BGAN Land Portable Satellite Internet Terminal“ (403711A-00500)
In stock
- BRANDAS:
- COBHAM
- MODELIS:
- BGAN EXPLORER 510
- DALIS Nr.:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Naujas būdas prisijungti
Itin nešiojamas
Patikimas ryšys
Specifications
| MODELIS | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| DALIS Nr. | 403711A-00500 |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | COBHAM |
| TINKLAS | INMARSAT |
| PASLAUGA | INMARSAT BGAN |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, PORTABLE |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| DUOMENŲ GREITIS | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| PALAIKOMOS KALBOS | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| SERTIFIKATAI | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ŽVAIGŽDYNAS | 3 PALYDOVAI |
| BUDĖJIMO LAIKAS | 24 HOURS |
| ILGIS | 202 mm (7.8") |
| PLOTIS | 202 mm (7.8") |
| GYLIS | 51.8 mm (2") |
| SVORIS | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510 terminalas
• Integruota įkraunama ličio jonų baterija
• EXPLORER Softbag
• USB į Ethernet keitiklio kabelis
• 100-240VAC maitinimo šaltinis
• Daugiakalbis greitas startas
• Daugiakalbis žiniatinklio serveris ir įterptasis vadovas (ENG, FR, DE, ES, RU, JP ir CN)
Inmarsat BGAN aprėpties žemėlapis

Šiame žemėlapyje pavaizduoti Inmarsat lūkesčiai dėl aprėpties po komercinio Inmarsat ketvirtojo L-Band regiono pristatymo. Tai nesuteikia aptarnavimo garantijos. Paslaugos prieinamumas aprėpties zonų pakraščiuose svyruoja priklausomai nuo įvairių sąlygų.