Hughes 9202M BGAN Žemės Nešiojamas Palydovinis Interneto Terminalas su WiFi (3500566-0004)
In stock
- BRANDAS:
- HUGHES
- MODELIS:
- 9202M BGAN
- DALIS Nr.:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Jungtinės Valstijos
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Žemės Nešiojamas Palydovinis Interneto Terminalas su WiFi
Patikimas ir lengvas Hughes 9202 Žemės Nešiojamas Terminalas pasižymi kompaktišku ir elegantišku dizainu. Biudžetui palankus ir labai patrauklus 2 klasės nešiojamas terminalas, Hughes 9202 yra idealus vyriausybėms ir NVO, pirmiesiems reagavimo darbuotojams, viešosios saugos ir mobiliosios sveikatos priežiūros darbuotojams, taip pat nuotoliniams darbuotojams pramonėse, tokiose kaip komunalinės paslaugos, nafta ir dujos, miškų ūkis, kabelių ir telekomunikacijų.
Hughes 9202 veikia per Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) palydovų paslaugą ir teikia aukštos kokybės ryšį ir patikimumą patiems reikliausiems vartotojams ir ekstremalioms sąlygoms.
Naudodami mažiausią pasaulyje 2 klasės BGAN terminalą, vartotojai gali prisijungti prie IP plačiajuosčio ryšio greičiais iki 464kbps, taip pat pasinaudoti tokiomis funkcijomis kaip integruotas daugiafunkcinis Wi-Fi prieigos taškas ir automatinis konteksto aktyvavimas (ACA), įskaitant galimybę siųsti SMS žinutes per integruotą vartotojo sąsają (IUI) be prijungto nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono ar kito vartotojo įrenginio.
Hughes 9202 leidžia vartotojui siųsti ir gauti IP srautą per Ethernet ir Wi-Fi. Lygiagrečiai su paketinių duomenų paslauga, Hughes 9202 palaiko pilną ISDN ir circuit switched balso ir fakso skambučius per dviejų linijų RJ11 jungtį.
Įmonių nelaimių planuotojai ir nuotoliniai lauko darbuotojai gali bendradarbiauti su pasitikėjimu ir efektyvumu su įvairiomis agentūromis ir būstinės darbuotojais naudodami vaizdą, balsą ir duomenis tuo pačiu metu. Kaip ir visi Hughes BGAN modeliai, Hughes 9202 yra IP pagrindu, teikiantis pasirinktinį, dedikuotą Paslaugų Kokybės (QoS) lygius.
Specifications
| MODELIS | 9202M BGAN |
|---|---|
| DALIS Nr. | 3500566-0004 |
| PRODUKTO TIPAS | PALYDOVINIS INTERNETAS |
| NAUDOJIMO SRITIS | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| BRANDAS | HUGHES |
| TINKLAS | INMARSAT |
| PASLAUGA | INMARSAT BGAN |
| NAUDOTI TIPAS | PORTABLE |
| PRIEDŲ TIPAS | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| DUOMENŲ GREITIS | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| PALAIKOMOS KALBOS | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCIJOS | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| SERTIFIKATAI | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ŽVAIGŽDYNAS | 3 PALYDOVAI |
| BUDĖJIMO LAIKAS | UP TO 36 HOURS |
| ILGIS | 216 mm (8.5") |
| PLOTIS | 216 mm (8.5") |
| GYLIS | 41 mm (1.61") |
| SVORIS | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 funkcijos
- Tvirtas ir patvarus IP55 reitingas
- Apšviestas LCD vartotojo ekranas su keturių mygtukų valdymu
- Wi-Fi, palaikantis daugelio vartotojų prieigą
- Dviejų eilučių RJ11 balsui ir faksui
- Išplėstinė integruota vartotojo sąsaja (IUI)
- Automatinis konteksto aktyvavimas (ACA)
- Palaikoma XL juosta
What's included
Paketo turinys
- Hughes 9202 sausumos nešiojamas terminalas
- Įkraunama ličio jonų baterija
- 5m Ethernet kabelis
- AC/DC adapteris su JK, ES ir JAV maitinimo kabeliais
Inmarsat BGAN aprėpties žemėlapis

Šis žemėlapis vaizduoja Inmarsat lūkesčius dėl aprėpties po komercinio ketvirtosios L-Band regiono pristatymo. Tai nėra paslaugos garantija. Paslaugos prieinamumas aprėpties zonų pakraščiuose svyruoja priklausomai nuo įvairių sąlygų.