Iridium Edge™
In stock
- BRANDAS:
- IRIDIUM
- MODELIS:
- EDGE
- DALIS Nr.:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Tailandas
- Warranty:
- 12 MĖNESIŲ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Suteikite savo klientams galimybę panaudoti esamus antžeminius sprendimus, skirtus transporto parko valdymo, telematikos, saugos ir kitoms nuotolinio stebėjimo programoms, naudodami „Iridium Edge™“ – paruoštą, patikimą palydovinio ryšio įrenginį, kuris papildo esamus korinio ryšio sprendimus ir sukuria dviejų režimų ryšį. atokiausioms ir neprieinamiausioms pasaulio vietovėms.
Greitas pateikimas į rinką yra labai svarbus komponentas šiandieninėje itin konkurencingoje ryšių aplinkoje. „Iridium Edge™“ yra „iki raktų“, ekologiškai sandarus, tvirtas aparatūros įrenginys, kuris sumažina išlaidas ir komplikacijas, susijusias su aparatinės įrangos kūrimu, gamyba ir sertifikavimu, susijusiu su palydoviniais terminalais.
Pagrindinės Iridium Edge™ savybės:
- Aparatinei įrangai paruoštas įrenginys paprastam, mažos rizikos integravimui
- Nebrangus prietaisas, skirtas priimtiniems klientams
- Palydovinis priedas tikrai pasaulinei aprėpčiai
- Parduodama, kad būtų galima greitai patekti į rinką
- Tvirtas maitinimo šaltinis pramoniniams įrenginiams
- Aplinkai atsparus atšiaurioms sąlygoms
- 180° matymo linija pažeistoms, iš dalies užblokuotoms vietoms
- „Iridium Short Burst Data℠“ (SBD℠) modemas, skirtas išskirtiniams „Iridium“ tinklo pranašumams
Pagrindinės rinkos:
- Laivyno valdymas
- Nuotolinis stebėjimas
- SCADA
- Turto stebėjimas
- Jūrinis
Specifications
| MODELIS | EDGE |
|---|---|
| DALIS Nr. | EDGE1601 |
| PRODUKTO TIPAS | SATELLITE M2M |
| NAUDOJIMO SRITIS | 100% GLOBAL |
| BRANDAS | IRIDIUM |
| TINKLAS | IRIDIUM |
| PASLAUGA | IRIDIUM SBD |
| NAUDOTI TIPAS | FIXED, JŪRINĖ, TRANSPORTO PRIEMONĖS |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| DAŽNIS | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKATAI | CE COMPLIANCE, FCC |
| ŽVAIGŽDYNAS | 66 PALYDOVAI |
| ILGIS | 130 mm (5.11") |
| PLOTIS | 80 mm (3.15") |
| GYLIS | 30 mm (1.18") |
| SVORIS | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Tinklas:
- Pranešimo dydis: 240 baitų (gauti), 370 baitų (perduoti)
- Dažnis: 1616 – 1626,5 MHz
Mechaninis:
- Matmenys: 130 mm (ilgis) x 80 mm (plotis) x 30 mm (aukštis)
- Apsauga nuo patekimo: IP67
- Šoniniai ir apatiniai kabelių išėjimai
Aplinka:
- Darbinės temperatūros diapazonas: -40C iki 85C
- Laikymo temperatūros diapazonas: -40C iki 85C
Sąsajos:
- RS232 AT komandų sąsaja
- Įjungimo/išjungimo valdymo linijos
Galia:
- Maitinimo šaltinis (9-32V), SAE J1455 Apsaugotas nuo apkrovos
- Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo
- Didžiausia galia: 1,6 W (didžiausia trumpojo perdavimo serija)
- Mažos galios režimai: < 100uA
Sertifikatai:
- Iridium® palydovinio tinklo sertifikavimas
- FCC, IC, CE, Australijos patvirtinimai
- Suderinamas su RoHS
Iridium pasaulinis aprėpties žemėlapis

Iridium yra vienintelis tikrai pasaulinių palydovinių balso ir duomenų sprendimų tiekėjas, visiškai aprėpiantis žemę (įskaitant vandenynus, kvėpavimo takus ir poliarinius regionus). „Iridium“ telefonai teikia pagrindines ryšio paslaugas į atokias vietoves ir iš jų, kur nėra jokio kito ryšio.