Hughes 9202M BGAN sauszemes portatīvais satelīta interneta termināls ar WiFi (3500566-0004)
In stock
- ZĪMOLS:
- HUGHES
- MODELIS:
- 9202M BGAN
- DAĻA #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Amerikas Savienotās Valstis
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN sauszemes portatīvais satelīta interneta terminālis ar WiFi
Uzticamais un vieglais Hughes 9202 sauszemes portatīvais terminālis lepojas ar kompakto un eleganto dizainu. Budžetam draudzīgs un ļoti pievilcīgs 2. klases portatīvais terminālis, Hughes 9202 ir ideāls valdībām un NVO, pirmās palīdzības sniedzējiem, sabiedriskās drošības un mobilās veselības aprūpes darbiniekiem, kā arī attālinātiem darbiniekiem nozarēs, piemēram, enerģētikā, naftas un gāzes, mežsaimniecībā, kabeļu un telekomunikācijās.
Hughes 9202 darbojas, izmantojot Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) satelīta pakalpojumu un nodrošina augstas veiktspējas savienojamību un uzticamību visprasīgākajiem lietotājiem un ekstremāliem apstākļiem.
Izmantojot pasaulē mazāko 2. klases BGAN termināli, lietotāji var savienoties ar IP platjoslas ātrumiem līdz 464kbps, kā arī izmantot tādas funkcijas kā iebūvēta vairāku lietotāju Wi-Fi piekļuve un automātiskā konteksta aktivizācija (ACA), tostarp iespēju nosūtīt SMS ziņojumus, izmantojot integrēto lietotāja saskarni (IUI), bez pievienota klēpjdatora, viedtālruņa vai citas lietotāja ierīces.
Hughes 9202 ļauj lietotājam sūtīt un saņemt IP datu plūsmu, izmantojot Ethernet un Wi-Fi. Paralēli pakalpojuma datu plūsmai Hughes 9202 atbalsta pilnu ISDN un circuit switched balss un faksa zvanus, izmantojot divu līniju RJ11 spraudni.
Korporatīvie katastrofu plānotāji un attālināti lauka darbinieki var sadarboties ar pārliecību un efektivitāti ar dažādām aģentūrām un štāba darbiniekiem, izmantojot video, balsi un datus vienlaikus. Tāpat kā visiem Hughes BGAN modeļiem, Hughes 9202 ir IP bāzēts, nodrošinot izvēlētus, veltītus pakalpojumu kvalitātes (QoS) līmeņus.
Specifications
| MODELIS | 9202M BGAN |
|---|---|
| DAĻA # | 3500566-0004 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA INTERNETS |
| LIETOŠANAS ZONA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZĪMOLS | HUGHES |
| TĪKLS | INMARSAT |
| APKALPOŠANA | INMARSAT BGAN |
| IZMANTOT VEIDU | PORTABLE |
| PIEDERUMA VEIDS | TERMINAL |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ATBALSTĪTĀS VALODAS | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| IESPĒJAS | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| SERTIFIKĀCIJAS | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 3 SATELĪTI |
| GAIDĪŠANAS LAIKS | UP TO 36 HOURS |
| GARUMS | 216 mm (8.5") |
| PLATUMS | 216 mm (8.5") |
| DZIĻUMS | 41 mm (1.61") |
| SVARS | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 iezīmes
- Izturīgs un izturīgs IP55 novērtējums
- Apgaismots LCD lietotāja displejs ar četru taustiņu vadību
- Wi-Fi, kas atbalsta vairāku lietotāju piekļuvi
- Divu līniju RJ11 balss un faksa
- Uzlabota integrēta lietotāja saskarne (IUI)
- Automātiskā konteksta aktivizācija (ACA)
- XL joslas atbalsts
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Land Portable Terminal
- Uzlādējama litija jonu akumulatora pakete
- 5m Ethernet kabelis
- AC/DC adapteris ar Lielbritānijas, ES un ASV strāvas kabeļiem
Inmarsat BGAN pārklājuma karte

Šī karte attēlo Inmarsat cerības par pārklājumu pēc Inmarsat ceturtā L-banda reģiona komerciālās ieviešanas. Tā nepārstāv pakalpojuma garantiju. Pakalpojuma pieejamība pārklājuma apgabalu malās svārstās atkarībā no dažādiem apstākļiem.