Intellian i6P jūras satelīttelevīzijas sistēma ar 60 cm (23,6 collu) atstarotāju un universālo četrstūra LNB (B4-619Q)
In stock
- ZĪMOLS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- i6P
- DAĻA #:
- B4-619Q
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6P-System-B4-619Q
Intellian i6P jūras satelīttelevīzijas sistēma ar 60 cm (23,6 collu) atstarotāju un universālo četrstūra LNB (B4-619Q)
Intellian i6/i6P nodrošina izcilu komerciāla līmeņa veiktspēju un efektivitāti, salīdzinot ar līdzīga izmēra antenu sistēmām. i6/i6P ir ideāli izstrādāts laivām, kas garākas par 70 pēdām. Tradicionāli lielākām jūras satelīta antenām bija apgrūtinošs svars un sarežģītas kabeļu uzstādīšanas problēmas. Pateicoties i6 viena kabeļa dizainam un vakuuma veidošanas tehnoloģijai, i6/i6P atkal ir pierādījis, ka lielāks var būt vieglāks un vienkāršāks. Izmantojot Intellian MIM, laivotāji var baudīt kanālu pārslēgšanu, izmantojot automātisku satelīta pārslēgšanu gluži kā mājas sistēma. Papildinformāciju skatiet DISH Network MIM instalēšanas rokasgrāmatā.
Pateicoties patentētajām inovācijām plaša diapazona meklēšanas (WRS) un dinamiskā staru kūļa slīpuma (DBT) tehnoloģijās, i6/i6P vienmēr var piedāvāt visprecīzākās izsekošanas iespējas un izcilu satelīta signālu uztveršanas kvalitāti ārkārtīgi skarbos jūras apstākļos.
Novatoriskākais i6/i6P dizains ir tā vadības blokā integrētie HD un TriSat moduļi. Tas ļauj laivotājiem viegli piekļūt saviem iecienītākajiem HDTV kanāliem no vadošajiem satelīttelevīzijas pakalpojumu sniedzējiem, tāpat kā viņi to mēdz darīt mājās.
i6/i6P ir iebūvēta GPS sistēma, kas palielina satelīta signālu iegūšanas ātrumu. Turklāt i6P nodrošina iegulto Auto Skew Angle Control sistēmu, lai uzturētu optimālu signāla stiprumu un uzlabotu satelīta uztveršanas kvalitāti vāja satelīta signāla pārklājuma zonās.
Stingra signāla turēšana
Intellian ekskluzīvajā dinamiskajā staru kūļa slīpumā (DBT) tiek izmantots augstas veiktspējas, pastāvīgi regulējams apakšreflektors, kas ļauj antenai vienmēr saglabāt spēcīgāko signālu, kamēr kuģis brauc lielā ātrumā.
Ātrāka signāla iegūšana
Intellian ekskluzīvais plaša diapazona meklēšanas (WRS) algoritms ļauj antenai meklēt, atrast un fiksēt signālu ar neticamu ātrumu un precizitāti.
Vienkārša un viegla uzstādīšana
Ar vienu kabeli, lai savienotu antenu un ACU, Intellian i6 sistēmas ir ātri un viegli uzstādāmas. Mūsu uzlabotā ACU ir izstrādāta tā, lai būtu nepieciešama minimāla iestatīšana, lai jūs varētu ātri sākt baudīt TV programmas savā laivā.
Noskaņojieties saviem iecienītākajiem HDTV kanāliem
Intelian i6/i6P nodrošina HD kanālus no Ku joslas. HD modulis faktiski ir iebūvēts Intellian i6/i6P antenas vadības blokā, lai nodrošinātu netraucētu integrāciju un vieglu uzstādīšanu.
Iebūvēts GPS
Intellian i6/i6P ietver iebūvētu GPS ērtākai darbībai un ātrākai signāla iegūšanai. Tas ļauj i6/i6P nodrošināt lielāku precizitāti un vienkāršu darbību neatkarīgi no tā, kur kuģis kuģo.
Nepārspējams veiktspēja
60 cm atstarotāja diametrs ar valsts mēroga pārklājumu Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā un reģionālajos dienestos visā pasaulē.
Bezvadu savienojums un Aptus mobilais tālrunis
Iebūvētais Wi-Fi nodrošina ACU bezvadu savienojumu. Personālos datorus, klēpjdatorus un viedtālruņus var izmantot, lai izveidotu savienojumu ar ACU un uzraudzītu, vadītu un mainītu sistēmas iestatījumus bezvadu režīmā. Intellian Aptus mobilais tālrunis ir pieejams lejupielādei, lai piekļūtu ACU, izmantojot Wi-Fi, un darbinātu antenu no sava iPhone, iPad vai citām tīkla ierīcēm. iPhone un iPad ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes.

Specifications
| PIEGĀDE NO | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELIS | i6P |
| DAĻA # | B4-619Q |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE TV |
| LIETOŠANAS ZONA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZĪMOLS | INTELLIAN |
| TĪKLS | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| ANTENAS IZMĒRS | 60 cm (23.6 inch) |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| BIEŽUMS | Ku BAND |
| SERTIFIKĀCIJAS | CE COMPLIANCE, FCC |
| SVARS | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Automātiskā satelītu meklēšanas un identifikācijas funkcija
- 2 asu ātrgaitas izsekošanas sistēma
- 60 cm (24 collas) diametra paraboliskā antena Ku-Band satelīta signālu uztveršanai
- Cirkulāra vai lineāra polarizācija atkarībā no reģiona un izvēlētā LNB
- Iebūvēts HD modulis Ku-band HD TV uztveršanai
- iQ² tehnoloģija ļauj ātri noskaņoties, uzturēt stabilu signāla bloķēšanu un baudīt iecienītākās TV programmas klusā komfortā.
- Plaša diapazona meklēšanas (WRS) algoritms nodrošina ātrāko signāla iegūšanu, kas ir pieejama jebkur
- Dynamic Beam Tilting (DBT) tehnoloģija izmanto inteliģentu, reāllaika staru analīzi, lai nodrošinātu izcilu signāla kvalitāti, vienlaikus novēršot traucējošos fona trokšņus, kas rodas ar parastajām antenām.
- Intuitīvas vadības ierīces un digitālā satelīta informācijas displejs ACU
- Bezvadu automatizēti atjauninājumi un diagnostika, izmantojot Aptus PC un Aptus Mobile
- Līdzstrāvas izejas ports ērtai strāvas padevei Intellian MIM vai Shaw dekodera modulim
- Vairākus uztvērējus un televizorus var savienot, izmantojot Multi-Switch vai Intellian MIM (vairāku satelītu interfeisa moduli).
- Izmantojot MIM, var izvēlēties galveno uztvērēju, lai kontrolētu mērķa satelītu
- Ziemeļamerikā, izmantojot Dish vai Bell TV, ir nepieciešams MIM, kas nodrošina automātisku satelīta pārslēgšanos no tālvadības pults tāpat kā mājās.
- i6 antenas blokā ir iebūvēts GPS, lai ātrāk uztvertu signālu. Kuģa GPS var pieslēgt arī caur NMEA 0183 portu ACU aizmugurējā panelī
- 70 cm (27,5 collu) antenas radoma diametrs
- Antena sver mazāk nekā 20 kg (44 mārciņas)
- Nozarē vadošā 3 gadu detaļu un darba garantija ar 2 gadu darba garantiju visām antenu sistēmām, nodrošinot sirdsmieru ar ieguldījumiem aparatūrā
- Jaunā garantijas politika (3 gadu daļas un 2 gadu darbs) ir spēkā tikai precēm, kas iegādātas pēc 2017. gada 1. janvāra
What's included
Visās satelītu sistēmās standarta aprīkojumā ir iekļautas šādas daļas
- Antena un Radome 60 cm (24″) atstarotājs un LNB
- ACU (Antenas vadības bloks)
- Datora kontrollera programma (iekļauts programmatūras kompaktdisks)
- Uzstādīšanas un ekspluatācijas rokasgrāmata
- Instalācijas veidne
- Ātrās uzstādīšanas rokasgrāmata
Uzstādīšanas komplekts
- ACU galda stiprinājuma kronšteins × 2EA
- 15 m (49 pēdas) × 1EA Antenas-ACU RG6 koaksiālais kabelis
- 3 m (10 pēdas) × 1EA ACU-IRD RG6 koaksiālais kabelis
- 10 m (33 pēdas) × 1EA līdzstrāvas barošanas kabelis
- 1,8 m (6 pēdas) × 1EA datora seriālais kabelis
- Savienotāji un skrūves