Intellian t130Q 3 asu globālā sistēma ar 125 cm (49,2 collu) atstarotāju un universālo četrstūra LNB (T3-131AQS)
In stock
- ZĪMOLS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- t130Q
- DAĻA #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 jūras satelīttelevīzijas sistēma (T2-1317S)
Tiem, kas pārvalda lielākas flotes, t110W / t110Q var savienot tīklā ar jebkuru kuģa Intellian iebūvēto satelītsakaru sistēmu (VSAT vai FleetBroadband), lai nodrošinātu attālinātu piekļuvi un pārvaldību, izmantojot Aptus Web neatkarīgi no kuģa atrašanās vietas visā pasaulē.
Izmantojot Wi-Fi ACU, lietotāji var bezvadu režīmā izveidot savienojumu ar t110W / t110Q, izmantojot Aptus PC vai Aptus Mobile — iOS mobilo lietojumprogrammu, kas ir pieejama bezmaksas lejupielādei no App Store. Aptus piedāvā lietotājiem tūlītēju diagnostiku, veiktspējas reģistrēšanas funkcijas un viena pieskāriena atjauninājumus antenas programmaparatūrai un globālajai satelītu bibliotēkai, nodrošinot, ka antena vienmēr nodrošina maksimālu veiktspēju.
Nepārspējama satelīta veiktspēja jūrā
Nav viegli atrast satelītu, kas atrodas 22 000 jūdžu attālumā, taču, pateicoties Intellian plaša diapazona meklēšanas tehnoloģijai, mūsu antenas meklē plašākā diapazonā un fiksē signālu dažu sekunžu laikā — četras līdz piecas reizes ātrāk nekā parastās antenas.
Vēl viens iemesls Intelian izvēlei ir šī signāla turēšana brauciena laikā vai laivai kustoties. Mūsu patentētā dinamiskā staru kūļa slīpuma (DBT) tehnoloģija izmanto inteliģentu, reāllaika staru analīzi, lai uzturētu spēcīgāko signālu pat tad, kad kuģis brauc lielā ātrumā vai skarbos laikapstākļos. Tas arī samazina nepieciešamību pēc pastāvīgas šķīvju regulēšanas, samazinot vispārējo antenas nodilumu.
Specifications
| MODELIS | t130Q |
|---|---|
| DAĻA # | T3-131AQS |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE TV |
| ZĪMOLS | INTELLIAN |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| BIEŽUMS | Ku BAND |
| SERTIFIKĀCIJAS | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |