Intellian t130 W 3 asu globālā jūras satelīttelevīzijas sistēma ar 125 cm (49,2 collas) trauku un WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- ZĪMOLS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- t130W
- DAĻA #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3 asu globālā jūras satelīttelevīzijas sistēma ar 125 cm (49,2 collas) šķīvi un WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian t130W ir ideāli piemērots, lai apmierinātu lielāku jahtu, darba laivu un komerciālo kuģu vajadzības, kuru garums ir 80 un vairāk. Ar 3 asu stabilizāciju, plašu pacēluma diapazonu un neierobežotu azimutu bez kabeļa attīšanas, šīs antenas spēj uztvert pat tad, ja tās darbojas ekvatora tuvumā vai polārajos reģionos. Tie ir izstrādāti, ražoti un pārbaudīti, lai izturētu visstingrākos jūras un laika apstākļus.
Intellian WorldView LNB — vienas antenas sistēma, kas izveidota, lai uzņemtu pasauli
Ekskluzīvais Intellian WorldView LNB modulis, ko izstrādājusi un ražojusi Intellian iekšējā inženierija, piedāvā nevainojamu pārslēgšanos starp apļveida polarizētu programmēšanu Ziemeļamerikā, Centrālamerikā un Dienvidamerikā un lineāro polarizēto programmēšanu, izmantojot Universal Quad LNB Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. iebūvēta Auto Skew Angle Control sistēma.
Izbaudiet nepārtrauktu globālās satelīttelevīzijas uztveršanu
Pateicoties iespējai uztvert daudzjoslu un daudzpolarizācijas satelīttelevīzijas pakalpojumus visā pasaulē, laivotājiem vairs nav manuāli jāizslēdz LNB antenas kupolā, kad kuģis pāriet uz citu satelīttelevīzijas pakalpojumu reģionu. Izbaudiet nepārtrauktu satelīta TV programmu uztveršanu praktiski jebkurā vietā, izmantojot Intellian WorldView LNB.
Specifications
| MODELIS | t130W |
|---|---|
| DAĻA # | T3-131AWS |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE TV |
| LIETOŠANAS ZONA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZĪMOLS | INTELLIAN |
| TĪKLS | DIRECTV, DISH NETWORK |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| ANTENAS IZMĒRS | 125 cm (49.2 inch) |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SVARS | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |