Intellian t240CK 3 asu C-Ku divjoslu globālā sistēma ar 240 cm (94,5 collu) atstarotāju un WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- ZĪMOLS:
- INTELLIAN
- MODELIS:
- t240CK
- DAĻA #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Dienvidkoreja
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3 asu globālā jūras satelīttelevīzijas sistēma
t240CK ir pasaulē pirmā antena, kas spēj uztvert gan HD, gan SD satelīttelevīzijas pakalpojumus C joslā un Ku joslā vienlaikus no viena satelīta. Intellian daudzjoslu un daudzpolarizācijas WorldView LNB ļauj lietotājiem nemanāmi noskaņoties jebkuram satelīttelevīzijas pakalpojumam visā pasaulē, vienkārši nospiežot pogu katru reizi, kad kuģis pāriet uz citu satelīta pakalpojumu reģionu.
Fiber gatavs
Intellian FiberLink modulis savieno antenu ar zemāk esošajām klāja vienībām ar vienu bezzudumu optiskās šķiedras kabeli, kuru var darbināt līdz 2000 M, ievērojami vienkāršojot uzstādīšanu uz kuģa. Izmantojot vairākas RF izejas no zemāk esošā daudzslēdža, var pieslēgt gan C-, gan Ku-Band uztvērējus, nodrošinot netraucētu lietotāja pieredzi klāja viesiem un apkalpei.
Attālās pārvaldības risinājums
T240CK var piekļūt, uzraudzīt un kontrolēt no jebkuras vietas pasaulē, piekļūstot ACU iebūvētajai Aptus Web programmatūrai, kas ļauj integratoriem veikt kārtējās apkopes darbības kā pārvaldītu pakalpojumu. Šīs funkcijas ietver programmaparatūras jauninājumus, izsekošanas parametru uzraudzību, veiktspējas datu reģistrēšanu, sistēmas diagnostiku un daudz ko citu.
Specifications
| MODELIS | t240CK |
|---|---|
| DAĻA # | T3-246AC |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE TV |
| LIETOŠANAS ZONA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZĪMOLS | INTELLIAN |
| TĪKLS | DIRECTV, DISH NETWORK |
| IZMANTOT VEIDU | JŪRAS |
| PIEDERUMA VEIDS | ANTENNA |
| ANTENAS IZMĒRS | 240 cm (94 inch) |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| BIEŽUMS | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| SVARS | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |