Iridium 9555N satelīttālrunis (BPKTN1901)
In stock
- ZĪMOLS:
- IRIDIUM
- MODELIS:
- 9555N
- DAĻA #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- Taizeme
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| PIEGĀDE NO | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODELIS | 9555N |
| DAĻA # | BPKTN1901 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELĪTA TĀLRUNIS |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | IRIDIUM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM VOICE |
| IZMANTOT VEIDU | ROKAS |
| PIEDERUMA VEIDS | HANDSET |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| DATU ĀTRUMS | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ATBALSTĪTĀS VALODAS | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| IESPĒJAS | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| SERTIFIKĀCIJAS | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
| SARUNULAIKS | UP TO 4 HOURS |
| GAIDĪŠANAS LAIKS | UP TO 30 HOURS |
| GARUMS | 143 mm |
| PLATUMS | 55 mm |
| DZIĻUMS | 30 mm |
| SVARS | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Iridium 9555 funkcijas
Rūpnieciska līmeņa dizains nepārspējamai izturībai
Kompakts fiziskais nospiedums racionalizētai pārnesamībai
Intuitīvs lietotāja interfeiss tūlītējai funkcionalitātei
Uzlabota SMS un e-pasta ziņojumapmaiņas iespēja
Integrēts skaļrunis
Austiņas un brīvroku iespēja
Iekšpusē novietota antena
Mini-USB datu ports un tālruņa kā modema atbalsts
21 atbalstīta izvēlņu valoda
Displejs
200 rakstzīmju apgaismots grafiskais displejs
Skaļuma, signāla un akumulatora jaudas mērītāji
Izgaismota pret laikapstākļiem izturīga tastatūra
Zvanīšanas funkcijas
Integrēts skaļrunis
Ātri izveidojiet savienojumu ar Iridium balss pastu
Divvirzienu SMS un īsu e-pasta iespēja
Iepriekš programmējams starptautiskais piekļuves kods (00 vai +)
Pastkaste balss, ciparu un īsziņām
Izvēlamie zvana un brīdinājuma signāli (8 iespējas)
Atmiņa
100 ierakstu iekšējā adrešu grāmata ar ietilpību vairākiem tālruņu numuriem, e-pasta adresēm un piezīmēm
SIM kartes adrešu grāmata ar 155 ierakstu ietilpību
Zvanu vēsturē tiek saglabāti saņemtie, neatbildētie un izsauktie zvani
Lietošanas kontroles funkcijas
Lietotāja konfigurējami zvanu taimeri izmaksu pārvaldībai
Tastatūras bloķēšana un PIN bloķēšana papildu drošībai
What's included
Iridium globālā pārklājuma karte

Iridium nodrošina būtiskus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids. Iridium® tīkls, ko darbina unikāli izsmalcināts globāls 66 šķērssaistītu Zemas Zemes orbītas (LEO) satelītu konstelācija, nodrošina augstas kvalitātes balss un datu savienojumus visā planētas virsmā, tostarp pāri elpceļiem, okeāniem un polārajiem apgabaliem. Kopā ar savu partneruzņēmumu ekosistēmu Iridium piedāvā novatorisku un bagātīgu uzticamu risinājumu portfeli tirgiem, kuros nepieciešama patiesi globāla komunikācija.
Tikai 780 kilometru attālumā no Zemes Iridium LEO tīkla tuvums nozīmē pārklājumu no pola līdz polam, īsāku pārraides ceļu, spēcīgākus signālus, mazāku latentumu un īsāku reģistrācijas laiku nekā ar GEO satelītiem. Kosmosā katrs Iridium satelīts ir savienots ar līdz pat četriem citiem satelītiem, veidojot dinamisku tīklu, kas maršrutē satiksmi starp satelītiem, lai nodrošinātu globālu pārklājumu, pat ja tradicionālās vietējās sistēmas nav pieejamas.