Iridium Edge Pro Short Burst datu satelīta modems (EDGEPRO9690)
In stock
- ZĪMOLS:
- IRIDIUM
- MODELIS:
- EDGE PRO
- DAĻA #:
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- Kanāda
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Edge Pro™
Iridium Edge® Pro ir atsevišķa Short Burst Data® (SBD) ierīce ar reāllaika GPS un elastīgu programmēšanas platformu.
(programmatūras rīki, kas izmanto JAVA), kas ļauj izstrādātājiem viegli izveidot un palaist savas pēc pasūtījuma izgatavotas lietojumprogrammas. Šis
Iridium terminālī ir iekļauts temperatūras sensors un akselerometrs, kā arī BLE, USB un CanBus saskarnes.
Galvenie tirgi:
- Flotes vadība
- Attālā uzraudzība
- SCADA
- Līdzekļu izsekošana
- Jūrniecība
Specifications
| MODELIS | EDGE PRO |
|---|---|
| DAĻA # | EDGEPRO9690 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | IRIDIUM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM SBD |
| IZMANTOT VEIDU | FIXED, JŪRAS, TRANSPORTLĪDZEKLIS |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
| GARUMS | 127 mm (5") |
| PLATUMS | 90 mm (3.54") |
| DZIĻUMS | 41 mm (1.61") |
| SVARS | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
Tīkls:
- Ziņojuma lielums: 240 baiti (saņemšana), 370 baiti (pārsūtīšana)
- Frekvence: 1616 – 1626,5 MHz
Mehānisks:
- Izmēri: 130 mm (G) x 80 mm (W) x 30 mm (H)
- Iekļūšanas aizsardzība: IP 67
- Sānu un apakšējo kabeļu izejas
Vide:
- Darba temperatūras diapazons: -40C līdz 85C
- Uzglabāšanas temperatūras diapazons: -40C līdz 85C
Saskarnes:
- RS232 AT komandu interfeiss
- Ieslēgšanas/izslēgšanas vadības līnijas
Jauda:
- Barošanas avots (9-32V), SAE J1455 Aizsargāts no slodzes
- Apgrieztās polaritātes aizsardzība
- Maksimālā jauda: 1,6 W (maksimums īsiem pārraides sērijām)
- Mazjaudas režīmi: < 100uA
Sertifikāti:
- Iridium® satelītu tīkla sertifikācija
- FCC, IC, CE, Austrālijas apstiprinājumi
- Saderīgs ar RoHS
Iridium globālā pārklājuma karte

Iridium ir vienīgais patiesi globālo satelītu balss un datu risinājumu nodrošinātājs ar pilnīgu zemes pārklājumu (ieskaitot okeānus, elpceļus un polāros reģionus). Iridium tālruņi nodrošina būtiskus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids.