Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
TELEFOONS | PLANNEN | BUNDELS | ACCESSOIRES | VERHUUR | ONDERSTEUNING
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
De Iridium 9555 handset past veilig in de IntelliDOCK, die is uitgerust met ingebouwde Bluetooth, USB-datapoort, ingebouwde bel, telefoonoplader en geïntegreerde antenne, data- en stroomverbinding, waardoor het mogelijk is om alle antennekabels en stroom permanent op het dockingstation aangesloten te houden, klaar voor gebruik. De Iridium 9555 handset kan eenvoudig worden geplaatst en verwijderd met de druk op een knop bovenop de IntelliDOCK, waardoor het heel eenvoudig is om de 9555 op elk moment te verwijderen met de gemoedsrust dat deze altijd volledig is opgeladen.
IntelliDOCK ondersteunt ook het gebruik van een optionele compacte Beam Privacy Handset die naast de IntelliDOCK kan worden geplaatst voor extra gemak indien nodig.
Specifications
| DEEL # | 9555ID |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9555 |
| FUNCTIES | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| LENGTE | 20 cm (7.9") |
| BREEDTE | 7,5 cm (3") |
| DIEPTE | 6.5 cm (2.6") |
| GEWICHT | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Beveiligd voor het vasthouden van de 9555 handset
• Robuust ontwerp en constructie
• Laadt de 9555 handset op, klaar voor gebruik
• Geïntegreerde antenneverbinding
• Handset altijd opgeladen, klaar voor gebruik
INTEGRATED BLUETOOTH®
• Bluetooth® ingebouwd in de cradle
• Ondersteunt Bluetooth® Voice Accessoires
• Handige handsfree oproepen
IN-BUILT RINGER
• Ingebouwde bel voor verbeterde belindicatie STEM, GEGEVENS, SMS, SBD
• Ondersteunt alle Iridium stem-, gegevens-, SMS- en SBD-diensten
• Toegang tot prepaid, postpaid & bemanningsoproepen
• Bluetooth® & USB gegevensverbinding
PRIVACY HANDSET
• Ondersteunt optionele Beam privacy handset
• Automatische detectie antwoord/ophangen intelligentie
INSTALLATIE
• Ondersteunt 9 - 32V DC voeding invoer
• Flexibele installatie via universele montage, ook geschikt voor wandmontage
• Optionele 110 - 240V AC stekker beschikbaar
KWALITEIT
• Professioneel industrieel ontwerp
• 2 jaar gemoedsrust, vervangingsgarantie
• 100% fabrieks getest
• Volledig gecertificeerd, Iridium goedgekeurd, RoHS, CE, IEC60945
What's included
In de doos:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount stalen montagebeugel
Interface- & voedingskabels
Gebruikershandleiding
Installatiehandleiding