Beam SatDOCK-G 9555 Handsfree Voertuig Docking Station (9555SDG)
TELEFOONS | PLANNEN | BUNDELS | ACCESSOIRES | HUUR | ONDERSTEUNING
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
De Iridium 9555 satelliet handset past veilig in de Dock die compact van ontwerp is, in tegenstelling tot andere traditionele docking kits die een externe doos voor installatie vereisen, is de Beam SatDOCK volledig geïntegreerd in de enkele compacte Dock. Andere functies zijn onder andere telefoonopladen, ingebouwde Bluetooth, USB-gegevens, ingebouwde bel en maakt het mogelijk om antenne en stroom permanent op de Dock aan te sluiten, klaar voor gebruik. De Iridium 9555 handset kan eenvoudig worden ingevoegd en verwijderd met de druk op een knop bovenop de dock, waardoor het zeer eenvoudig is om deze buiten de Dock te gebruiken wanneer nodig.
SatDOCK ondersteunt ook het gebruik van een optionele actieve privacy handset of de volledig uitgeruste intelligente handset, RST970, die eenvoudig en gemakkelijk aan de SatDOCK kunnen worden toegevoegd.
SatDOCK biedt de flexibiliteit om uw handheld satelliettelefoon te gebruiken ter ondersteuning van apparatuur voor een breed scala aan toepassingen. Het heeft een ingebouwde Bluetooth-module voor spraakverbinding samen met een intelligent tracking- en waarschuwingssysteem dat gebruikmaakt van de ingebouwde GPS-engine van de SatDOCK. De alert- & trackingmodule kan worden geconfigureerd om periodieke polling of noodwaarschuwingsrapportage te ondersteunen.
SatDOCK Cradle
. Robuust ontwerp en constructie
. Laadt 9555 handset op, klaar voor gebruik
. Geïntegreerde stroom- & antenneverbinding
. Geïntegreerde USB-connectiviteit
Handsfree Modus
. Full duplex technologie
. Superieure geluidskwaliteit
Tracking / GPS
. Periodieke positie rapporten of op afstand gepolled
. Ingebouwde GPS-engine
. Interfaces met Beam's LeoTRAK-Online
. Compatibel met andere trackingtoepassingen
Paniek / Alerts
. Optie voor extra bedrade waarschuwingsknoppen
Geïntegreerde Bluetooth
Ingebouwde Bel
Spraak, Gegevens, SMS, SBD
Privacy & Intelligente Handset
. Auto sensing antwoord/hang-up intelligentie
. Wisselt tussen handset- en handsfree-modus
Installatie
. Flexibele installatie via universele montage, ook geschikt voor wandmontage
. Antenne, microfoon en luidspreker geïnstalleerd op een handige locatie
. Staat semi-permanente installatie toe
Kwaliteit
. 100% fabrieks getest
. Naleving: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| DEEL # | 9555SDG |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | AVIATION, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9555 |
| FUNCTIES | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| LENGTE | 200 mm (7.9") |
| BREEDTE | 75 mm (3.0") |
| DIEPTE | 65 mm (2.7") |
| GEWICHT | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Kenmerken:
• Slank en compact installatie
• Geïntegreerde Bluetooth-connectiviteit
• Handsfree installatie
• Privacy handset opties
• Stem, SMS, SBD en Circuit Switched Data-capabel
• Tracking en SOS
• USB datainterface
• RS232 D9 Seriële Interface
• Accessoire / Ontstekingssensor
• Volledig gecertificeerd, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 jaar garantie op reparatie of vervanging