Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & tracking dockingstation (9555PD)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK 9555
- DEEL #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK heeft ook een ingebouwde Bluetooth-module voor spraakconnectiviteit, samen met een intelligent volg- en waarschuwingsrapportagesysteem dat gebruikmaakt van de ingebouwde GPS-engine van de PotsDOCK. De waarschuwings- en trackingmodule kan worden geconfigureerd om periodieke polling of rapportage van noodwaarschuwingen te ondersteunen.
De Iridium 9555-handset past stevig in het dockingstation, dat beschikt over ingebouwde Bluetooth, USB-gegevens, opladen van telefoons en geïntegreerde antenne-, data- en stroomaansluiting, waardoor het mogelijk is om alle antennekabels en stroom permanent aangesloten te houden op het dock, klaar voor gebruik. De Iridium 9555-handset kan eenvoudig worden geplaatst en verwijderd door op een knop op de bovenkant van de PotsDOCK te drukken, waardoor het heel gemakkelijk is om de 9555 op elk moment te verwijderen met de gemoedsrust wetende dat hij altijd volledig is opgeladen.
PotsDOCK ondersteunt ook het gebruik van een optionele compacte Beam Privacy Handset die indien nodig naast de PotsDOCK kan worden geplaatst voor extra gemak.
Specifications
| MODEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| DEEL # | 9555PD |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9555 |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| LENGTE | 200 mm |
| BREEDTE | 75 mm (3.0") |
| DIEPTE | 65 mm (2.7") |
| GEWICHT | 0.32 kg |
Feature
• Slimline compacte installatie
• Geïntegreerde Bluetooth-connectiviteit
• RJ11/POTS-interface
• Geschikt voor spraak, sms, SBD en circuitgeschakelde gegevens
• Ingebouwde tracking en SOS
• USB-gegevensinterface
• RS232 D9 seriële interface
• Accessoire-/ontstekingssensor
• 9-32V DC voedingsingang
• TNC en SMA voor GPS
• Volledig gecertificeerd, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 jaar reparatie- of vervangingsgarantie