Beam IsatDock Transport Bout Actieve Antenne (ISD720)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Actieve Antenne (ISD720)
De antenne is ontworpen om horizontale of verticale invoer voor de antennekabels mogelijk te maken, zodat er enige flexibiliteit bij de installatie is. De ISD720 werkt met alle Beam Inmarsat IsatDock's en Oceana-terminal, maar moet alleen worden gebruikt met door Beam gecertificeerde ACTIEVE antennekabels.
Specifications
| DEEL # | ISD720 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| COMPATIBEL MET | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 146 mm (5.75") |
| BREEDTE | 146 mm (5.75") |
| DIEPTE | 75 mm (2.95") |
| GEWICHT | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat type goedgekeurd
• Hoogwaardige behuizing
• Actieve antenne
• Boutmontage
• SMA/SMA
• Laag profiel
• Omni-directioneel
• 12 maanden garantie op reparatie of vervanging