Beam IsatDock Transport Magnetische Actieve Antenne (ISD715)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetische Actieve Antenne (ISD715)
IsatDock ISD715 Transport Magnetische Actieve Antenne is ontworpen voor transport / land gebaseerde toepassingen. Ontworpen om te werken met Beam Communications IsatDocks en trackingtoepassingen zoals LeoTRAK-Online.
Met de magnetische montage is de antenne zeer eenvoudig te installeren en van het ene activum naar het andere te verplaatsen en zijn er geen gaten nodig om te boren voor de installatie. De antennekabelverbinding is beschermd tegen de omgeving met zijn buitenbehuizing.
Specifications
| DEEL # | ISD715 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| COMPATIBEL MET | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 142 mm (5.6") |
| BREEDTE | ["142 mm (5.6\")"] |
| DIEPTE | 207 mm (8.15") |
| GEWICHT | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat type goedgekeurd
• Hoogwaardige behuizing
• Actieve antenne
• Magnetische montage
• SMA/SMA
• Laag profiel
• Omni-directioneel
• 12 maanden garantie op reparatie of vervanging