Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Actieve Antenne (ISD710)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- DEEL #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Actieve Antenne (ISD710)
De antenne-aansluitingen (GSPS en GPS) zijn beschermd tegen de omgeving met de stevige beugel die aan de antenne is bevestigd. Het paalmontagesysteem is zo ontworpen dat de kabels door een PVC-paal kunnen worden geleid en vervolgens direct aan de antenne kunnen worden bevestigd, waardoor de kabels en de connector worden beschermd tegen de omgeving. De ISD710 werkt met alle Beam Inmarsat IsatDock's en Oceana terminals, maar MOET alleen worden gebruikt met Beam gecertificeerde ACTIVE antennekabels.
Specifications
| DEEL # | ISD710 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40°C to 70°C |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGTE | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| GEWICHT | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Beam ISD710-functies
• Inmarsat typegoedgekeurd
• Maritieme behuizing van hoge kwaliteit
• Actieve antenne
• Paal / Mast montage
• SMA/SMA
• Omnidirectioneel
• 12 maanden reparatie- of vervangingsgarantie