Beam LiteDOCK Extreme Docking Station voor Iridium 9575 (EXTRMLD)
TELEFOONS | PLANNEN | BUNDELS | ACCESSOIRES | HUUR | ONDERSTEUNING" ]
Op voorraad
- MODEL:
- LITEDOCK EXTREME
- DEEL #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
De Iridium Extreme handset past veilig in het dockingstation met een eenvoudig klikmechanisme om te vergrendelen dat kan worden ingevoegd en verwijderd met een druk op de knop. Het is speciaal ontworpen om je in staat te stellen de SOS-noodfunctie te gebruiken, met een ingebouwde GPS-koppeling die het mogelijk maakt om een externe GPS-antenne op het dock aan te sluiten. Het dock stelt je ook in staat om de zijportabele handsfree-aansluiting te gebruiken voor spraakoproepen (vereist dat de klant een bedrade oortelefoon gebruikt die wordt meegeleverd met Iridium 9575-handsets).
De Beam LiteDOCK Extreme beschikt over een USB-datapoort, telefoonopladen, een geïntegreerde Iridium- en GPS-antenne, waardoor het mogelijk is om alle antennekabels en stroom permanent op het dockingstation aangesloten te houden, klaar voor gebruik.
Dit dock is ontworpen om "extreem" goedkoop te zijn. De LiteDOCK houdt de Iridium 9575 Extreme satelliettelefoon vast, wordt compleet geleverd met RAM-montage voor eenvoudige installatie en is ontworpen om de standaard Extreme handset-accessoires voor opladen en oproepen via de handsfree-headset te gebruiken. Het dock biedt ook gemakkelijke toegang tot de noodknop en kan via de Iridium- en GPS-antenneverbindingen zeer goede binnenshuisdekking bieden. Het dock bevat ook een ingebouwde GPS-koppelingsantenne ter ondersteuning van een externe GPS-antenne. Dus alle Extreme GPS-tracking en noodmeldingen worden volledig ondersteund in de LiteDOCK.
Specifications
| MODEL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEEL # | EXTRMLD |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| NETWERK | IRIDIUM |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| FUNCTIES | IRIDIUM CERTIFIED |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| BREEDTE | 82,2 mm (3,24 inches) |
| GEWICHT | 0,375 kg (0,83 livre) |