Beam PotsDOCK Extreme Docking Station voor Iridium 9575 (EXTRMPD)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK EXTREME
- DEEL #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK ondersteunt ook het gebruik van een optionele compacte BEAM Privacy Handset die naast de PotsDOCK kan worden bevestigd voor extra gemak indien nodig.
De dock heeft telefoonopladen, een USB-verbinding voor dataverbinding, geïntegreerde antenne, data- en stroomverbinding, waardoor het mogelijk is om alle antennekabels en stroom permanent op de dock aangesloten te houden, zodat deze altijd klaar voor gebruik is.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Bevat de Iridium Extreme handset veilig
. Robuust ontwerp en constructie
. Laadt de Iridium Extreme handset op, klaar voor gebruik
. Geïntegreerde antenneverbinding, Iridium & GPS
. USB-connectiviteit
POTS/RJ11
. Ondersteunt standaard draadloze & bedrade telefoons (5 REN)
. POTS-telefoon kan 600m (2000 ft) van de eenheid worden gebruikt
. Eenvoudig te integreren in PBX-systeem
. Bel-, bezet- & kiestonen
. Superieure geluidskwaliteit
. Nummerverwerking en snel kiezen
TRACKING
. Activeren van Quick GPS
. Interfaces met BEAM's MyBuddy Extreme
PANIEK/WAARSCHUWINGEN
. Interfaces met BEAM?s MyBuddy Locatiegebaseerde webapplicatie
. Optionele externe waarschuwingsknopverbinding
GEÏNTEGREERDE BLUETOOTH
. Bluetooth ingebouwd in de dockingunit
. Bluetooth handsfree spraakverbinding
INGEBOUWDE BEL
. Ingebouwde bel voor verbeterde belindicatie
STEM, DATA, SMS, SBD
. Ondersteunt alle Iridium spraak-, data-, SMS- & SBD-diensten
. Toegang tot prepaid, postpaid & bemanningsoproepen
PRIVACY HANDSET
. Ondersteunt optionele BEAM Privacy handset
. Auto-antwoord wanneer uit de houder gehaald
INSTALLATIE
. Ondersteunt 9 - 32V DC stroominvoer
. Flexibele installatie via universele montage
. Geleverd met 100 - 240V AC-pack inbegrepen
KWALITEIT
. Professioneel industrieel ontwerp
. 2 jaar vervanggarantie voor gemoedsrust
. 100% fabrieksgetest
. Volledig gecertificeerd, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEEL # | EXTRMPD |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| BREEDTE | 82,2 mm (3,24 inches) |
| DIEPTE | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| GEWICHT | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Kenmerken:
• Slanke compacte installatie
• Geïntegreerde Bluetooth-connectiviteit
• POTS/RJ11-interface, kabels tot 600m/2000ft
• Stem, SMS, SBD en Circuit Switched Data mogelijk
• Tracking en SOS (via de 9575 handset)
• USB-gegevensinterface
• Accessoire/ontstekingssensor
• 9-32V DC voedingsinvoer
• AC Plugpack inbegrepen 110/240 invoer
• Iridium en GPS-connectoren
• PABX Compatibel (analoog)
• 2 jaar reparatie- of vervangingsgarantie
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Inhoud van de doos:
PotsDOCK Extreme
AC/DC Voedingsadapter
DC Voedingskabel/Fusset
Universele Bevestigingsbeugel (RAM)
Gebruikershandleiding
Snelle Startgids