Cobham BGAN Explorer 325 voertuig in beweging satelliet-internetsysteem (403721A-00502)
BGAN-TERMINALS | PLANNEN | TOEBEHOREN | VERHUUR | STEUN
Op voorraad
- MERK:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 325
- DEEL #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 voertuig in beweging satelliet-internetsysteem (403721A-00700)
Compacte spraak- en breedbandoplossing voor voertuigen
Met de EXPLORER 325 BGAN-terminal kunt u direct verbinding maken met de wereld via spraak of data via Inmarsat BGAN, zelfs wanneer uw voertuig in beweging is.
Communiceren onderweg zorgt ervoor dat u de klus kunt klaren en met EXPLORER 325 bent u nooit buiten bereik, zelfs niet als u reist met snelheden tot 200 km/u.
Snelle verbinding
Het maakt BGAN-gegevenssnelheden mogelijk tot 384 kbps standaard IP en tot 128 kbps streaming, en werking tot een hoogte van 5°, zelfs bij hoge snelheden over ruw terrein.
Profiteer van een snelle verbinding en het vertrouwen dat deze niet wordt onderbroken wanneer u door ruige omgevingen reist.
Eenvoudig te implementeren
EXPLORER 325 is zo eenvoudig te implementeren - plaats gewoon de antenne op het dak van uw voertuig, sluit hem en uw pc aan op de terminal en u hebt een mobiele communicatiehub.
Binnen een mum van tijd ben je virtueel op kantoor. Toegang tot VPN, e-mail inhalen, op internet surfen; met vaste prijzen en geen roamingkosten wanneer u de grens overgaat.
Compact formulier
Met een diameter van 35 cm, een hoogte van 12 cm en een gewicht van slechts 3,6 kg heeft de EXPLORER 325 de kleinste beschikbare BGAN-antenne voor voertuigen op de markt.
Het compacte formaat en prijsniveau van EXPLORER 325 opent nieuwe toepassingen voor mobiele communicatie, inclusief treinen en vrachtwagens.
| Afmetingen (H/B/D) | Zendontvanger: 41x231x278mm Antenne: 120/?350 mm |
| Gewicht | Zendontvanger: 2,4 kg/Antenne: 4,4 kg |
| Standaard IP | tot 384 kbps |
| Standaard stem | 4 kbps |
| Premium stem | 3,1 kHz audio, 64 kbps (@elevatie >45?) |
Specifications
| MODEL | EXPLORER 325 |
|---|---|
| DEEL # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TYPE | VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| DATASNELHEID | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| CERTIFICERING | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Inbegrepen in systeem
1. Volledig geïntegreerde auto-tracking-antenne
- Kleur wit
- Ingebouwde magnetische steunen voor antennemontage
2. EXPLORER Landvoertuigzendontvanger.
- Standaard Ethernet-kabel (2 m/6,6 ft)
- Aan de slag-kit - Snelstartgids, cd met handleidingen
- 12/24VDC ingangskabel
- Antennekabel, coax met TNC-connector (2,7 m/8,8 ft)
3. Thrane IP-handset bedraad met houder en spiraalkabel.
Specifiek voor variant 403721A-00520:
- GNSS: alleen GPS - geen ondersteuning voor Glonass, Beidou of Galileo
- Alphasat: werkt in EMEA maar biedt geen ondersteuning voor de uitgebreide L-bandfrequenties onder Alphasat
Inmarsat BGAN-dekkingskaart

Deze kaart toont Inmarsat's verwachtingen van dekking na de commerciële introductie van Inmarsat's vierde L-Band-regio. Het vertegenwoordigt geen servicegarantie. De beschikbaarheid van service aan de rand van dekkingsgebieden fluctueert afhankelijk van verschillende omstandigheden.