Cobham Ontdekkingsreiziger 323 (403723A-00500)
BGAN-TERMINALS | PLANNEN | TOEBEHOREN | VERHUUR | STEUN
Op voorraad
- MERK:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 323
- DEEL #:
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- Denemarken
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Cobham BGAN Explorer 323
Compacte spraak- en breedbandoplossing EXPLORER 323 is een ultracompacte BGAN-terminal voor spraak- en datacommunicatie onderweg, een perfecte match voor PRISM PTT+.
Het systeem uit één stuk bestaat uit een gecombineerde zendontvanger en geschakelde straalantenne met geïntegreerde wifi.
Of u nu betrokken bent bij humanitaire operaties, vracht- of spoorvervoer, telegeneeskunde of hulpdiensten, u heeft eenvoudig inzetbare communicatieapparatuur nodig waarop u altijd kunt vertrouwen. Ongeacht tijd of plaats.
Directe communicatie
Plaats de terminal eenvoudig op het dak - hij is eenvoudig te monteren met optionele magnetische steunen - en verbind uw telefoon met de EXPLORER-app of log in op het draadloze netwerk met uw pc om het voertuig in een mobiele communicatiehub te veranderen.
Geen bewegende delen
De straalomschakelantenne is ultracompact en lichtgewicht (slechts 3,6 kg / 7,9 lbs), ideaal voor voertuigen of treinen in beweging. Het is ontworpen voor robuust en duurzaam gebruik zonder bewegende delen.
Geen roaming
BGAN biedt overal mobiele breedbandconnectiviteit tegen vaste prijzen zonder roamingkosten. Met de EXPLORER 323 kent u uw communicatiekosten, ongeacht het aantal grenzen dat u overschrijdt.
Eerste van zijn soort
EXPLORER 323 is een ultradraagbare terminal voor voertuigen en is de eerste terminal met een Inmarsat Class 12-typegoedkeuring, waardoor deze kan worden gebruikt voor zowel M2M als traditionele BGAN.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 323 |
|---|---|
| DEEL # | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TYPE | VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| DATASNELHEID | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 3 SATELLIETEN |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| GEWICHT | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
Inbegrepen in systeem
- Volledig geïntegreerde antenne en terminal
- Kleur wit
- Hybride kabel voor 12/24V DC voeding en Ethernet (6m / 19.7ft)
- Snelstartgids
- Boorsjabloon voor montage
Inmarsat BGAN-dekkingskaart

Deze kaart toont Inmarsat's verwachtingen van dekking na de commerciële introductie van Inmarsat's vierde L-Band-regio. Het vertegenwoordigt geen servicegarantie. De beschikbaarheid van service aan de rand van dekkingsgebieden fluctueert afhankelijk van verschillende omstandigheden.