Cobham BGAN Explorer 727 voertuig in beweging satelliet-internetsysteem (403722A-20002)
BGAN-TERMINALS | PLANNEN | TOEBEHOREN | VERHUUR | STEUN
Op voorraad
- MERK:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 727
- DEEL #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 voertuig in beweging satelliet-internetsysteem (403722A-20002)
De Cobham BGAN EXPLORER 727-antenne is op het dak gemonteerd en volgt voortdurend satellietposities, wat op zijn beurt te allen tijde zorgt voor een snelle breedbandverbinding.
High-speed breedband voor onderweg
De antenne volgt automatisch satellietposities waardoor snelle connectiviteit onderweg mogelijk wordt. Gelijktijdige 432 kbps data en telefoongesprekken - zelfs bij snelheden van meer dan 200 km/u.
Mobiele communicatie
Plaats de antenne op het dak van uw voertuig om er een compleet mobiel communicatiecentrum van te maken. Biedt direct toegang tot internet en telefoonnetwerken.
Live streaming - of opslaan en doorsturen
Vergemakkelijkt zowel live streaming als store-andforward en maakt directe uitzendingen vanaf de hotspots van de wereld mogelijk. Gebruik de hoogste streamingsnelheden die beschikbaar zijn op BGAN met BGAN X-Stream wanneer de terminal stilstaat (on-the-pause).
Specifications
| MODEL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| DEEL # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | COBHAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT BGAN |
| GEBRUIK TYPE | VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | INTERNET |
What's included
Inbegrepen in systeem
1. Volledig geïntegreerde auto-tracking-antenne (wit)
2. EXPLORER Landvoertuigzendontvanger
- Standaard Ethernet-kabel (5 m/16,4 ft)
- 12/24 VDC ingangskabel (6 m/19,7 ft)
- Antennekabels, COAX met TNC-connector (2,7 m/8,8 ft, 8 m/26 ft)
- Aan de slag-kit - Snelstartgids, cd met handleidingen
3. 403670A-00500: IP-handset bedraad met houder en spiraalkabel
4. Antenne montagekit (Vast / Rail)
Inmarsat BGAN-dekkingskaart

Deze kaart toont Inmarsat's verwachtingen van dekking na de commerciële introductie van Inmarsat's vierde L-Band-regio. Het vertegenwoordigt geen servicegarantie. De beschikbaarheid van service aan de rand van dekkingsgebieden fluctueert afhankelijk van verschillende omstandigheden.