Inmarsat IsatPhone 2 satelliettelefoon
Op voorraad
- MERK:
- INMARSAT
- MODEL:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Spanje
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for € 710,37 € 710,37 each and save 2%
- Buy 5 for € 703,13 € 703,13 each and save 3%
- Buy 10 for € 688,63 € 688,63 each and save 5%
Inmarsat's nieuwe generatie handheld satelliettelefoon houdt u verbonden op de meest extreme en afgelegen locaties.
Een robuuste handset, ongeëvenaarde batterijduur, uitstekende spraakkwaliteit en de betrouwbaarheid die u verwacht van 's werelds toonaangevende leverancier van mobiele satellietcommunicatie - IsatPhone 2 levert het allemaal.
Klaar. Betrouwbaar. robuust.
De nieuwe generatie IsatPhone 2 sluit zich aan bij IsatPhone Pro in ons portfolio van draagbare satelliettelefoons - waardoor er meer keuze is voor klanten die de betrouwbaarheid willen die Inmarsat biedt.
IsatPhone 2 is een stoere telefoon voor een harde wereld. De robuuste handset is ontworpen om alles aan te kunnen wat de natuur te bieden heeft - van verzengende hitte tot ijzige windstoten, zandstormen in de woestijn of moessonregens. Het biedt een ongeëvenaarde batterijduur - 8 uur gesprekstijd en tot 160 uur stand-by.
Samen maken het ontwerp en de mogelijkheden van IsatPhone 2 - inclusief veiligheidsfuncties - het ideaal voor de meest veeleisende gebruikers in sectoren zoals de civiele overheid, olie en gas, ngo's en media.
Klaar
Snelle netwerkregistratie in minder dan 45 seconden
8 uur gesprekstijd en tot 160 uur stand-by
Makkelijk te gebruiken in meerdere talen
Betrouwbaar
Werkt via Inmarsat's I-4 wereldwijde geostationaire satellieten, waardoor gespreksstabiliteit en betrouwbare netwerkverbinding worden gegarandeerd
Hoge spraakkwaliteit
robuust
Werkt bij -20°C tot +55°C
Stof-, spat- en schokbestendig (IP65, IK04)
Vochtigheidstolerantie van 0 tot 95 procent
Goed afleesbaar, krasbestendig transflectief display dat leesbaar is in fel zonlicht
Isatphone 2 instructievideogids
LET OP: De Isatphone 2 is niet betrouwbaar in extreem noordelijke of bergachtige gebieden. Voor klanten in Alaska, Yukon, NWT, Nunavut, Noord-Ontario en Noord-Quebec, zie de Iridium 9555 of de Iridium 9575 satelliettelefoons.
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| LEVERING UIT | DUBLIN, IRELAND |
| MODEL | ISATPHONE 2 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | INMARSAT |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TYPE | HANDHELD |
| ACCESSOIRETYPE | HANDSET |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 3 SATELLIETEN |
| GESPREKSTIJD | UP TO 8 HOURS |
| STANDBY-TIJD | UP TO 160 HOURS |
| LENGTE | 169 mm (6.7") |
| BREEDTE | 75 mm (3″) |
| DIEPTE | 36 mm (1.4″) |
| GEWICHT | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
wat zit er in
- Isatphone 2-handset
- Oplaadbare batterij
- Universele AC-oplader met 4 adapters
- Autolader – 10-30 volt
- Micro-USB-kabel
- Bedrade handsfree headset
- Polsbandje
- Snelstartgids (8 talen)
- Garantiedocumentatie
- Ondersteuning voor USB-geheugenstick
- Holster
Inmarsat Isatphone-dekkingskaart

Deze kaart is illustratief voor de dekking van IsatPhone. Het biedt geen garantie voor de mate van onderhoudbaarheid. Vanaf november 2013 geeft de Alphasat-dekking voorrang aan de refion ten noorden van 44,5 graden zuiderbreedte, en kan afnemen ten zuiden van deze breedtegraad. Isatphone dekking juni 2015.