Iridium 9555N satelliettelefoon (BPKTN1901)
Op voorraad
- MERK:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9555N
- DEEL #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- Thailand
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| LEVERING UIT | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODEL | 9555N |
| DEEL # | BPKTN1901 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | HANDHELD |
| ACCESSOIRETYPE | HANDSET |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| DATASNELHEID | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| GESPREKSTIJD | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY-TIJD | UP TO 30 HOURS |
| LENGTE | 143 mm |
| BREEDTE | 55 mm |
| DIEPTE | 30 mm |
| GEWICHT | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Iridium 9555-functies
Ontwerp van industriƫle kwaliteit voor ongeƫvenaarde duurzaamheid
Compacte fysieke voetafdruk voor gestroomlijnde draagbaarheid
IntuĆÆtieve gebruikersinterface voor kant-en-klare functionaliteit
Verbeterde mogelijkheden voor sms- en e-mailberichten
GeĆÆntegreerde luidsprekertelefoon
Headset en handsfree mogelijkheid
Intern opgeborgen antenne
Mini-USB-datapoort en ondersteuning voor telefoon als modem
21 ondersteunde menutalen
Weergave
Verlicht grafisch display met 200 tekens
Volume-, signaal- en batterijsterktemeters
Verlicht weerbestendig toetsenbord
Belfuncties
GeĆÆntegreerde luidsprekertelefoon
Snel verbinding maken met Iridium voicemail
Tweerichtings-sms en korte e-mailmogelijkheden
Voorprogrammeerbare internationale toegangscode (00 of +)
Mailbox voor spraak-, numerieke en tekstberichten
Selecteerbare beltonen en waarschuwingstonen (8 keuzes)
Geheugen
Intern adresboek met 100 ingangen, met capaciteit voor meerdere telefoonnummers, e-mailadressen en notities
SIM-kaartadresboek met een capaciteit van 155 vermeldingen
De oproepgeschiedenis houdt ontvangen, gemiste en gekozen oproepen bij
Functies voor gebruikscontrole
Door de gebruiker configureerbare oproeptimers om de kosten te beheersen
Toetsenbordvergrendeling en PIN-vergrendeling voor extra beveiliging
What's included
Iridium Werelddekkingskaart

Iridium levert essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is. Aangedreven door een uniek geavanceerde wereldwijde constellatie van 66 cross-linked Low-Earth Orbit (LEO)-satellieten, biedt het Iridium®-netwerk spraak- en dataverbindingen van hoge kwaliteit over het hele aardoppervlak, inclusief over luchtwegen, oceanen en poolgebieden. Samen met zijn ecosysteem van partnerbedrijven levert Iridium een innovatief en rijk portfolio van betrouwbare oplossingen voor markten die echt wereldwijde communicatie vereisen.
Ā
Op slechts 780 kilometer van de aarde betekent de nabijheid van Iridium's LEO-netwerk dekking van pool tot pool, een korter transmissiepad, sterkere signalen, lagere latentie en kortere registratietijd dan met GEO-satellieten. In de ruimte is elke Iridium-satelliet gekoppeld aan maximaal vier andere, waardoor een dynamisch netwerk ontstaat dat verkeer tussen satellieten leidt om wereldwijde dekking te garanderen, zelfs waar traditionele lokale systemen niet beschikbaar zijn.