Iridium Edge Pro Short Burst-gegevenssatellietmodem (EDGEPRO9690)
Op voorraad
- MERK:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE PRO
- DEEL #:
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- Canada
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Rand Pro™
De Iridium Edge® Pro is een stand-alone Short Burst Data® (SBD)-apparaat met real-time GPS en een flexibel programmeerplatform
(softwaretools die gebruikmaken van JAVA), waarmee ontwikkelaars eenvoudig hun eigen op maat gemaakte applicaties kunnen maken en uitvoeren. Deze
commerciële kant-en-klare Iridium-terminal bevat een temperatuursensor en versnellingsmeter plus BLE-, USB- en CanBus-interfaces.
Belangrijkste markten:
- Vloot beheer
- Op afstand monitoren
- SCADA
- Behaalde resultaat
- Maritiem
Specifications
| MODEL | EDGE PRO |
|---|---|
| DEEL # | EDGEPRO9690 |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | IRIDIUM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM SBD |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| LENGTE | 127 mm (5") |
| BREEDTE | 90 mm (3.54") |
| DIEPTE | 41 mm (1.61") |
| GEWICHT | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
Netwerk:
- Berichtgrootte: 240 bytes (ontvangen), 370 bytes (verzenden)
- Frequentie: 1616 – 1626,5 MHz
Mechanisch:
- Afmetingen: 130 mm (L) x 80 mm (B) x 30 mm (H)
- Bescherming tegen binnendringen: IP 67
- Kabeluitgangen aan de zijkant en onderkant
Milieu:
- Bedrijfstemperatuurbereik: -40C tot 85C
- Opslagtemperatuurbereik: -40C tot 85C
interfaces:
- RS232 AT-opdrachtinterface
- Aan/uit stuurlijnen
Stroom:
- Voeding (9-32V), SAE J1455 Load dump beveiligd
- Bescherming tegen omgekeerde polariteit
- Maximaal vermogen: 1,6 W (piek voor korte uitzendburst)
- Low Power-modi: < 100uA
Certificeringen:
- Iridium® satellietnetwerkcertificering
- FCC, IC, CE, Australië goedkeuringen
- RoHS-conformiteit
Iridium Werelddekkingskaart

Iridium is de enige aanbieder van echt wereldwijde spraak- en dataoplossingen via satelliet met volledige dekking van de aarde (inclusief oceanen, luchtwegen en poolgebieden). Iridium-telefoons leveren essentiële communicatiediensten van en naar afgelegen gebieden waar geen andere vorm van communicatie beschikbaar is.