Passieve Omni Antenne voor Iridium (+GPS) (65800)
calcActive())">
Op voorraad
- MERK:
- SCAN ANTENNA
- DEEL #:
- 65800
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65800
€ 0,00
Excl. BTW:
€ 0,00
Excl. BTW:
Passieve Omni Antenne voor Iridium (+GPS) (65800)
| ELEKTRISCHE SPECIFICATIES: | |
|---|---|
| FREQUENTIE | 1616 - 1626,5 MHz, 1575,42 MHz (L-band) |
| SATELLIET SYSTEEM | Iridium, GPS |
| IMPEDANTIE | 50 ohm |
| POLARISATIE | RHCP (SAT) |
| AXIALE VERHOUDING | < 6 decibel |
| VERDIENEN | 2 dBic |
| VSWR | < 2.0 |
| LNA WINST | 25 decibel (GPS) |
| RUIS CIJFER | 1,2 decibel (gps) |
| VOEDINGSSPANNING | 3,0 - 5,5 V gelijkstroom (GPS) |
| HUIDIG VERBRUIK, GEMIDDELD | 20mA |
| MECHANISCHE SPECIFICATIES: | |
|---|---|
| KLEUR | Glanzend wit |
| HOOGTE | 111mm |
| DIAMETER | 94mm |
| GEWICHT | 300 gr |
| MONTAGE | 1" schroefdraad (VS)(1"-14NF) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25C tot +55C |
| OVERLEVINGS TEMPERATUUR | -40C tot +80C |
| VERBINDER 1 | TNC (f) (SAT) |
| VERBINDER 2 | SMA (v) (GPS) |
| KABEL | Niet inbegrepen |
| MONTAGE PLAATS | Op paal met beugel |
| BESCHERMINGSGRAAD | IP66 |
| TRILLING | IEC60945 |
| INFORMATIE ORDENEN: | |
|---|---|
| ONDERDEEL NR. | 65800 |
Specifications
| DEEL # | 65800 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| MERK | SCAN ANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | GPS, PASSIVE |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased by 94 million rubles. |
| GEWICHT | 320 grammes |
Write a Review