Passieve omnidirectionele antenne voor Iridium (65000)
calcActive())">
Op voorraad
- MERK:
- SCAN ANTENNA
- DEEL #:
- 65000
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
€ 0,00
Excl. BTW:
€ 0,00
Excl. BTW:
Passieve omnidirectionele antenne voor Iridium (65000)
| ELEKTRISCHE SPECIFICATIES: | |
|---|---|
| FREQUENTIE | 1616 - 1626,5 MHz (L-band) |
| SATELLIET SYSTEEM | Iridium |
| IMPEDANTIE | 50 ohm |
| POLARISATIE | RHCP |
| AXIALE VERHOUDING | < 6 decibel |
| VERDIENEN | 2 dBic |
| VSWR | < 1,5 |
| MECHANISCHE SPECIFICATIES: | |
|---|---|
| KLEUR | Wit, niet glanzend |
| HOOGTE | 188 mm, 191,5 mm inclusief voet |
| DIAMETER | 95mm |
| MONTAGE | Op flens 1"-14NF |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -40C tot +85C |
| VERBINDER 1 | N (v) |
| INFORMATIE ORDENEN: | |
|---|---|
| ONDERDEEL NR. | 65000 |
| ONDERDEEL NR. | 65000IP (bulk) |
Specifications
| DEEL # | 65000 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | SCAN ANTENNA |
| NETWERK | IRIDIUM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | PASSIVE |
| CERTIFICERING | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review