Thuraya GSM-extender
Op voorraad
- MERK:
- THURAYA
- DEEL #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Thuraya GSM-extender
Specifications
| DEEL # | GSM |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MERK | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENST | THURAYA IP |
| GEBRUIK TYPE | PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FUNCTIES | INTERNET |
| STERRENBEELD | 2 SATELLIETEN |
| LENGTE | 216 mm (8.5") |
| BREEDTE | 216 mm (8.5") |
| DIEPTE | 45 mm |
| GEWICHT | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya-dekkingskaart

Het robuuste satellietnetwerk van Thuraya biedt dekking op de meest afgelegen locaties en zorgt zo voor congestievrije satellietcommunicatie zodat u altijd verbonden blijft. Van innovatief satellietontwerp tot de betrouwbaarheid van elk Thuraya-apparaat en accessoire, wij bieden een echt superieure oplossing voor satellietcommunicatie buiten de grenzen van terrestrische systemen en mobiele netwerken.
Het Thuraya-netwerk dekt niet Noord- of Zuid-Amerika.