Thuraya IP + draagbare breedbandsatellietmodem
Op voorraad
- MERK:
- THURAYA
- MODEL:
- IP+
- DEEL #:
- 9104
- ORIGIN:
- Verenigde Staten
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Thuraya IP+ levert de hoogste IP-snelheden van een terminal van zijn omvang en is ontworpen om een breed scala aan bedrijfskritische toepassingen te ondersteunen. Thuraya IP+ is zeer draagbaar en kan binnen enkele seconden eenvoudig worden geïmplementeerd van rugzak naar breedband, zodat u kunt profiteren van betrouwbare breedbandtoegang vanaf locaties die worden gedekt door het uitgebreide satellietnetwerk van Thuraya.
Het werk. E-mail. Surfen. Skypen. Facebook. Overal.
De supersnelle IP-mogelijkheden van Thuraya IP+ stellen gebruikers in staat om toegang te krijgen tot bedrijfsnetwerken en verbinding te maken met collega's, familie en vrienden via e-mail, sociale media en VoIP-applicaties, waar en wanneer ze dat nodig hebben.
Specifications
| LEVERING UIT | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | IP+ |
| DEEL # | 9104 |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| GEBRUIKSGEBIED | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MERK | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENST | THURAYA IP |
| GEBRUIK TYPE | PORTABLE |
| ACCESSOIRETYPE | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNCTIES | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| STERRENBEELD | 2 SATELLIETEN |
| LENGTE | 216 mm (8.5") |
| BREEDTE | 216 mm (8.5") |
| DIEPTE | 45 mm |
| GEWICHT | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Thuraya IP+ dekkingskaart

Het robuuste satellietnetwerk van Thuraya biedt dekking op de meest afgelegen locaties en zorgt zo voor congestievrije satellietcommunicatie zodat u altijd verbonden blijft. Van innovatief satellietontwerp tot de betrouwbaarheid van elk Thuraya-apparaat en accessoire, wij bieden een echt superieure oplossing voor satellietcommunicatie buiten de grenzen van terrestrische systemen en mobiele netwerken.
Het Thuraya-netwerk dekt niet Noord- of Zuid-Amerika.