Thuraya XT-LITE satelliettelefoon
Niet op voorraad
- MERK:
- THURAYA
- MODEL:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Zuid-Korea
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for ā¬Ā 520,84 ā¬Ā 520,84 each and save 2%
- Buy 5 for ā¬Ā 510,21 ā¬Ā 510,21 each and save 4%
- Buy 10 for ā¬Ā 504,89 ā¬Ā 504,89 each and save 5%
- Buy 20 for ā¬Ā 499,58 ā¬Ā 499,58 each and save 6%
- Buy 50 for ā¬Ā 494,26 ā¬Ā 494,26 each and save 7%
- Buy 100 for ā¬Ā 488,95 ā¬Ā 488,95 each and save 8%
Thuraya XT-LITE satelliettelefoon
De Thuraya XT-LITE biedt betrouwbare satelliettelefoonconnectiviteit met onverslaanbare waarde. Het is ontworpen voor kostenbewuste gebruikers die veilig verbonden moeten blijven, zonder concessies te doen aan een duidelijke en ononderbroken verbinding. Het is heel gemakkelijk te gebruiken. U kunt bellen en sms'en in satellietmodus, of u nu de woestijn doorkruist, op zee vaart of bergen beklimt.
Bellen en sms'en in satellietmodus
Bellen en sms'en in satellietmodus wanneer er geen terrestrisch netwerk beschikbaar is. De geavanceerde omnidirectionele antenne zorgt voor ononderbroken communicatie en biedt naadloze walk-and-talk-functionaliteit voor gesprekken onderweg.
Lange batterijduur
Thuraya XT-LITE maakt betrouwbare communicatie mogelijk met een batterij die lang meegaat en die tot zes uur gesprekstijd en tot 80 uur stand-bytijd biedt.
Makkelijk te gebruiken
Laad gewoon uw telefoon op en zorg ervoor dat uw simkaart werkt. Het is zo simpel. Vervolgens kunt u de Thuraya XT-LITE programmeren in een van de 13 beschikbare talen (Vereenvoudigd Chinees is beschikbaar als aparte firmware).
Ondersteund door het meest robuuste en krachtige satellietnetwerk
Het satellietnetwerk van Thuraya staat erom bekend de meest betrouwbare satellietdekking te hebben, waaronder ongeveer 160 landen of tweederde van de wereld. Met de Thuraya XT-LITE kunt u een oproepmelding ontvangen, zelfs als de satellietantenne is opgeborgen, zodat u altijd verbonden blijft.
Extra functies zijn onder meer: adresboek, alarmen, rekenmachine, kalender, oproeplogboeken, telefonische vergaderingen, contactgroepen, snelkiezen, stopwatch en wereldtijd.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| LEVERING UIT | DUBAI, UAE |
| MODEL | XT LITE |
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MERK | THURAYA |
| NETWERK | THURAYA |
| DIENST | THURAYA VOICE |
| GEBRUIK TYPE | HANDHELD |
| ACCESSOIRETYPE | HANDSET |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| DATASNELHEID | N/A |
| ONDERSTEUNDE TALEN | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| FUNCTIES | PHONE, TEXT MESSAGING |
| STERRENBEELD | 2 SATELLIETEN |
| GESPREKSTIJD | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY-TIJD | UP TO 80 HOURS |
| LENGTE | 128 mm (5.04") |
| BREEDTE | 53 mm (2.09") |
| DIEPTE | 27 mm (1.06") |
| GEWICHT | 186 grams (6.56 oz) |
Thuraya XT-Lite-dekkingskaart

Het robuuste satellietnetwerk van Thuraya biedt dekking op de meest afgelegen locaties en zorgt zo voor congestievrije satellietcommunicatie zodat u altijd verbonden blijft. Van innovatief satellietontwerp tot de betrouwbaarheid van elk Thuraya-apparaat en accessoire, wij bieden een echt superieure oplossing voor satellietcommunicatie buiten de grenzen van terrestrische systemen en mobiele netwerken.
Het Thuraya-netwerk dekt niet Noord- of Zuid-Amerika.