iDirect Evolution X1 DVB-S2 Afstandsbedieningssatellietrouter
Op voorraad
- MERK:
- IDIRECT
- MODEL:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Remote Satellite Router
Kosteneffectieve remote bundel ideaal voor grootschalige netwerken voor SCADA, Point of Sale, ATM, Femtocells en kleine bedrijfsapplicaties. De remote beschikt over DVB-S2/ACM en Adaptive TDMA, routering, VLAN-functionaliteit, QoS en optionele AES-encryptie.
Specifications
| MODEL | X1 |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET INTERNET |
| MERK | IDIRECT |
| NETWERK | VSAT |
| FREQUENTIE | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| LENGTE | 22.9 cm (9") |
| BREEDTE | 17,3 cm (6,8") |
| DIEPTE | 4.6 cm (1.8") |
| GEWICHT | 0.82 kg (1.8 lb) |