ASE 9575 Extreme BagDock - PTT aktivert (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- MERKE:
- ASE
- MODELL:
- BAGDOCK
- DEL #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- USA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Aktivert (ASE-9575B)
ASE Bag Dock er en førstehjelpsveske som fungerer med både Iridium 9575 Extreme og 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) telefoner (håndsett). ASE Bag Dock er spesifikt og formålstjenlig bygget for rask distribusjon for førstehjelpsteam ved natur- og menneskeskapte katastrofer. Bag Dock er perfekt for bruk i nødhjelpskommunikasjonssystemer, eller for fjerntliggende eller solo feltarbeidere.
Bag Dock har en magnetisk montert antenne som kan plasseres enten på taket av et kjøretøy eller plasseres på en nærliggende struktur som toppen av en midlertidig struktur for å gi den beste mulige "utsikten til himmelen" for å koble til Iridium på den mest robuste måten. Denne utsikten til himmelen er mest kritisk når man bruker den nye kraftige Iridium Push-to-Talk (PTT) tjenesten fra Iridium.
Bruk antennen inne i et kjøretøy om nødvendig ved å bruke sugekopper inne i frontruten. Bag Dock eliminerer også behovet for å bruke Iridium ladetilbehøret som festes til bunnen av telefonen/håndsettet. Det forbedrer telefonen på to måter:
Gir en praktisk tilkoblingsport som bruker Iridium AC eller sigar/sigarettlader.
Forbedrer lyden ved å levere med en Palm Mic (mikrofonhøyttaler) — noen ganger referert til som en "Fist Mic."
Bag Dock har et integrert batteri som kan forlenge bruken av Iridium 9575 med opptil 12-19 timer (avhengig av bruk). Også inkludert med bag dock er en fist mic/høyttaler designet for å forbedre effektiviteten av din PTT kommunikasjon. Inkludert med settet er en ekstra lydinngang hvis du trenger å integrere i kjøretøyets lydsystem, eller for bruk med en ekstern høyttaler.
Bag Dock har en robust kanvasveske med lettbrukte borrelåslapper for å få tilgang til tilpassede/bespoke områder av vesken som antenne, kabling, osv. Bag Dock er også polstret for å gi beskyttelse mot støt og støv/skitt for både Iridium 9575 telefon/håndsett samt dockingstasjonen og Palm mikrofonhøyttaler. Det gir en kompakt pakke for lagring av alle tilbehør for rask og enkel distribusjon på et øyeblikks varsel—Vi mener dette er den mest kompakte løsningen som for tiden er tilgjengelig for Iridium 9575.
Specifications
| MODELL | BAGDOCK |
|---|---|
| DEL # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| PRODUKTTYPE | SATELLITTTELEFON |
| BRUKSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| MERKE | ASE |
| NETTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| BRUK TYPE | PORTABLE |
| TILBEHØRSTYPE | DOCKING STATION |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGDE | 15 cm |
| BREDDE | 11,5 cm |
| DYBDE | 33 cm |
| VEKT | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
[
"Funksjonar:
- Beskyttande Alt-i-Ein Bag-Kompakt
- Integrert Batteri for Utvida Drift
- Rask Utrulling
- Forlenger Bruken av Iridium 9575 med opptil 12-19 Timar
- Magnetisk Dobbeltmodus (Iridium + GPS) Antenne
- Dokkingstasjon (Cradel) for Iridium 9575 og 9575PTT Telefon/Handsett
- Enkel Lading
- Gir Forbetra Fist/Palm Mikrofon og Høgtalar
- Ein enkelt løysing for Iridium 9575 og 9575 PTT Telefonar
- Aukar Robustheit av Push-to-Talk (PTT) Nettverket
- Forbetrar Lyd av Mikrofonen og Høgtalaren til 9575 Telefonen
- Utrulling gjort Enkel - Alt i Ein.
- Rask Utrulling
- Koble til Kjøretøy DC Strøm eller AC/DC Lader
- Ekstra Lydkontakt for Kjøretøy Integrasjon"
]