ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| DEL # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| PRODUKTTYPE | SATELLITTTELEFON |
| BRUKSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| MERKE | ASE |
| NETTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| BRUK TYPE | FIXED, MARITIM, KJØRETØY |
| TILBEHØRSTYPE | DOCKING STATION |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LENGDE | 33 cm |
| BREDDE | 15 cm |
| DYBDE | 11.5 cm |
| VEKT | 1.6 kg |
Write a Review