Iridium AeroAntenna Fast Mast Antenne - Brakettfeste (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Fast Mast Antenne - Brakettfeste (AT1621-73)
AeroAntenna Fast Mast Antenne, for bruk med Iridium 9500, 9505 eller 9505A satellittelefoner og 9570 bærbar dokkingstasjon, leverer eksepsjonell mottaksytelse for permanent innendørs eller maritim bruk. Den er designet for fri luftdrift. (Ingen jordplan.) AT1621-73 fast mast Iridium tilbehørspolemontert antenne er for bruk med Iridium og Motorola satellittelefoner og ulike faste portable dokkingstasjonssystemer.
Specifications
| DEL # | AT1621-73 |
|---|---|
| PRODUKTTYPE | SATELLITTTELEFON |
| BRUKSOMRÅDE | 100% GLOBAL |
| MERKE | AEROANTENNA |
| NETTVERK | IRIDIUM |
| SERVICE | IRIDIUM VOICE |
| BRUK TYPE | FIXED, MARITIM |
| TILBEHØRSTYPE | ANTENNA |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBEL MED | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| EGENSKAPER | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| VEKT | 226,79 gramas |