Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth dokovacia stanica (9555ID)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČASŤ #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Telefón Iridium 9555 sa bezpečne umiestňuje do IntelliDOCK, ktorý má zabudovaný Bluetooth, USB dátový port, zabudovaný zvonček, nabíjanie telefónu a integrovanú anténu, dátové a napájacie pripojenie, čo umožňuje trvalé pripojenie všetkých anténových káblov a napájania k dokovacej stanici, pripravené na použitie. Telefón Iridium 9555 sa ľahko vkladá a vyberá stlačením tlačidla na vrchu IntelliDOCK, čo uľahčuje jeho odstránenie kedykoľvek s pocitom pokoja, že bude vždy plne nabitý.
IntelliDOCK tiež podporuje použitie voliteľného kompaktného telefónu Beam Privacy, ktorý môže byť umiestnený vedľa IntelliDOCK pre väčšie pohodlie, ak je to potrebné.
Specifications
| ČASŤ # | 9555ID |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| VLASTNOSTI | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| CERTIFIKÁCIE | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
| DĹŽKA | 20 cm (7.9") |
| WIDTH | 7,5 cm (3") |
| DEPTH | 6.5 cm (2.6") |
| VÁHA | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Bezpečne drží 9555 mobil
• Robustný dizajn a konštrukcia
• Nabíja 9555 mobil pripravený na použitie
• Integrované pripojenie antény
• Mobil je vždy nabitý a pripravený na použitie
INTEGRATED BLUETOOTH®
• Bluetooth® zabudovaný v dokovacej stanici
• Podporuje Bluetooth® hlasové príslušenstvo
• Pohodlné hands-free volanie
IN-BUILT RINGER
• Zabudovaný zvonček pre vylepšené zvonenie HLAS, DÁTA, SMS, SBD
• Podporuje všetky Iridium hlasové, dátové, SMS a SBD služby
• Prístup k predplateným, postpaid & volaniam posádky
• Bluetooth® & USB dátové pripojenie
PRIVACY HANDSET
• Podporuje voliteľný Beam súkromný mobil
• Automatické rozpoznávanie odpovede/ukončenia hovoru
INSTALLATION
• Podporuje 9 - 32V DC napájanie
• Flexibilná inštalácia cez univerzálny držiak, tiež vhodný na montáž na stenu
• Voliteľný 110 - 240V AC adaptér k dispozícii
QUALITY
• Profesionálny priemyselný dizajn
• 2 roky pokoja, záruka na výmenu
• 100% testované v továrni
• Plne certifikované, schválené Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
V krabici:
Beam IntelliDOCK 9555
oceľový montážny držiak Ram-mount
rozhrania a napájacie káble
používateľská príručka
inštalačná príručka