Beam SatDOCK-G 9555 Hands-free Vehicle Docking Station (9555SDG)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČASŤ #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Satelitný telefón Iridium 9555 sa bezpečne umiestňuje do dokovacej stanice, ktorá má kompaktný dizajn, na rozdiel od iných tradičných dokovacích súprav, ktoré vyžadujú ďalšiu externú skrinku na inštaláciu, Beam SatDOCK je všetko obsiahnuté v jednom kompaktnom doku. Medzi ďalšie funkcie patrí nabíjanie telefónu, zabudovaný Bluetooth, USB dáta, zabudovaný zvonček a umožňuje trvalé pripojenie antény a napájania k doku pripravenému na použitie. Rukoväť Iridium 9555 sa ľahko vkladá a vyberá stlačením tlačidla na vrchu doku, čo uľahčuje používanie mimo doku, keď je to potrebné.
SatDOCK tiež podporuje použitie voliteľného aktívneho súkromného telefónu alebo plne vybaveného inteligentného telefónu RST970, ktoré sa jednoducho a ľahko pridávajú k SatDOCK.
SatDOCK poskytuje flexibilitu používania vášho prenosného satelitného telefónu na podporu použitia zariadení pre širokú škálu aplikácií. Má zabudovaný Bluetooth modul pre hlasovú konektivitu spolu s inteligentným systémom sledovania a reportovania upozornení využívajúcim zabudovaný GPS modul SatDOCK. Modul upozornení a sledovania môže byť nakonfigurovaný na podporu periodického prieskumu alebo reportovania núdzových upozornení.
SatDOCK Držiak
. Robustný dizajn a konštrukcia
. Nabíja 9555 telefón pripravený na použitie
. Integrované napájanie a pripojenie antény
. Integrovaná USB konektivita
Režim handsfree
. Plná duplexná technológia
. Vynikajúca kvalita zvuku
Sledovanie / GPS
. Periodické správy o polohe alebo diaľkovo prieskumné
. Zabudovaný GPS modul
. Rozhrania na Beam?s LeoTRAK-Online
. Kompatibilné s inými sledovacími aplikáciami
Panika / Upozornenia
. Možnosť ďalších drôtových upozorňovacích tlačidiel
Integrovaný Bluetooth
Zabudovaný zvonček
Hlas, Dáta, SMS, SBD
Súkromie a inteligentný telefón
. Automatické rozpoznávanie odpovede/ukončenia inteligencie
. Prepína medzi režimami telefónu a hands-free
Inštalácia
. Flexibilná inštalácia prostredníctvom univerzálneho montážneho systému, vhodná aj na montáž na stenu
. Anténa, mikrofón a reproduktor nainštalované na pohodlnom mieste
. Umožňuje polotrvalú inštaláciu
Kvalita
. 100% testované v továrni
. Shoda: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| ČASŤ # | 9555SDG |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | AVIATION, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| VLASTNOSTI | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFIKÁCIE | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
| DĹŽKA | 200 mm (7.9") |
| WIDTH | 75 mm (3.0") |
| DEPTH | 65 mm (2.7") |
| VÁHA | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Funkcie:
• Úzka kompaktná inštalácia
• Integrované Bluetooth pripojenie
• Inštalácia bez použitia rúk
• Možnosti súkromného telefónu
• Schopnosť hlasu, SMS, SBD a prenosu dát cez okruh
• Sledovanie a SOS
• USB dátové rozhranie
• RS232 D9 sériové rozhranie
• Príslušenstvo / Senzor zapaľovania
• Plne certifikované, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2-ročná záruka na opravu alebo výmenu