Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK 9555
- ČASŤ #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK má tiež vstavaný modul Bluetooth pre hlasové pripojenie spolu s inteligentným systémom sledovania a hlásenia výstrah, ktorý využíva vstavaný modul GPS PotsDOCK. Modul výstrahy a sledovania je možné nakonfigurovať tak, aby podporoval pravidelné výzvy alebo hlásenie núdzových výstrah.
Slúchadlo Iridium 9555 sa bezpečne zmestí do dokovacej stanice, ktorá je vybavená vstavaným rozhraním Bluetooth, dátovým USB, nabíjaním telefónu a integrovanou anténou, dátovým a napájacím pripojením, čo umožňuje udržiavať všetky anténne káble a napájanie trvalo pripojené k doku pripravené na použitie. Slúchadlo Iridium 9555 sa jednoducho vkladá a vyberá stlačením tlačidla na vrchu PotsDOCK, vďaka čomu je veľmi jednoduché kedykoľvek vybrať 9555 s pokojom na duši s vedomím, že bude vždy plne nabité.
PotsDOCK tiež podporuje použitie voliteľného kompaktného slúchadla Beam Privacy Handset, ktoré možno v prípade potreby pre väčšie pohodlie umiestniť vedľa PotsDOCK.
Specifications
| MODEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| ČASŤ # | 9555PD |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| CERTIFIKÁCIE | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
| DĹŽKA | 200 mm |
| WIDTH | 75 mm (3.0") |
| DEPTH | 65 mm (2.7") |
| VÁHA | 0.32 kg |
Feature
• Slim line kompaktná inštalácia
• Integrované pripojenie Bluetooth
• Rozhranie RJ11/POTS
• Podpora hlasových správ, SMS, SBD a prepínaných dátových okruhov
• Vstavané sledovanie a SOS
• Dátové rozhranie USB
• Sériové rozhranie RS232 D9
• Senzor príslušenstva/zapaľovania
• Napájanie 9-32V DC
• TNC a SMA pre GPS
• Plná certifikácia, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2-ročná záruka na opravu alebo výmenu