Beam IsatDock Transport Bolt Aktívna anténa (ISD720)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČASŤ #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Aktívna anténa (ISD720)
Anténa je navrhnutá tak, aby umožnila horizontálny alebo vertikálny vstup pre anténne káble, čím poskytuje určitú flexibilitu pri inštalácii. ISD720 funguje so všetkými anténami Beam Inmarsat IsatDock a terminálmi Oceana, ale musí sa používať iba s aktívnymi anténnymi káblami certifikovanými spoločnosťou Beam.
Specifications
| ČASŤ # | ISD720 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | ANTENNA |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DĹŽKA | 146 mm (5.75") |
| WIDTH | ["146 mm (5.75\")"] |
| DEPTH | 75 mm (2.95") |
| VÁHA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Typ schválený Inmarsat
• Vysokokvalitný kryt
• Aktívna anténa
• Montáž na skrutku
• SMA/SMA
• Nízky profil
• Omni smerová
• 12-mesačná záruka na opravu alebo výmenu