Beam IsatDock Transport Magnetická Aktívna Anténa (ISD715)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČASŤ #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Transport Magnetic Active Antenna je navrhnutá pre transportné / pozemné aplikácie. Navrhnutá na spoluprácu s Beam Communications IsatDocks a sledovacími aplikáciami ako LeoTRAK-Online.
S magnetickým držiakom je anténa veľmi jednoduchá na inštaláciu a presun z jedného majetku na druhý a nevyžaduje žiadne vŕtanie otvorov na montáž. Pripojenie anténneho kábla je chránené pred vonkajším prostredím svojím vonkajším obalom.
Specifications
| ČASŤ # | ISD715 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | ANTENNA |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DĹŽKA | 142 mm (5.6") |
| WIDTH | 142 mm (5.6") |
| DEPTH | 207 mm (8.15") |
| VÁHA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Typ schválený spoločnosťou Inmarsat
• Vysokokvalitný kryt
• Aktívna anténa
• Magnetické uchytenie
• SMA/SMA
• Nízky profil
• Omni smerová
• 12-mesačná záruka na opravu alebo výmenu