Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČASŤ #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
Pripojenia antény (GSPS a GPS) sú chránené pred prostredím pomocou pevnej konzoly pripevnenej k anténe. Systém uchytenia na tyč je navrhnutý tak, aby sa káble dali prevliecť cez tyč z PVC a potom priamo pripevnené k anténe, čím sú káble a konektor chránené pred prostredím. ISD710 funguje so všetkými terminálmi Beam Inmarsat IsatDock a Oceana, avšak MUSÍ byť použitý iba s AKTIVÁNYmi anténnymi káblami certifikovanými pre Beam.
Specifications
| ČASŤ # | ISD710 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | ANTENNA |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -40°C to 70°C |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DĹŽKA | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| VÁHA | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Funkcie lúča ISD710
• Schválený typ Inmarsat
• Vysoko kvalitný námorný kryt
• Aktívna anténa
• Montáž na stĺp / stožiar
• SMA/SMA
• Všesmerové
• 12-mesačná záruka na opravu alebo výmenu