Hughes 9202M BGAN Prenosný satelitný internetový terminál s WiFi (3500566-0004)
In stock
- ZNAČKA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9202M BGAN
- ČASŤ #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Pozemný prenosný satelitný internetový terminál s WiFi
Spoľahlivý a ľahký Hughes 9202 Pozemný prenosný terminál sa môže pochváliť kompaktným a elegantným dizajnom. Cenovo dostupný a veľmi atraktívny prenosný terminál triedy 2, Hughes 9202 je ideálny pre vlády a mimovládne organizácie, prví záchranári, pracovníkov verejnej bezpečnosti a mobilnej zdravotnej starostlivosti a vzdialený personál v odvetviach ako sú utility, ropa a plyn, lesníctvo, káblová a telekomunikačná služba.
Hughes 9202 funguje cez satelitnú službu Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) a poskytuje vysokovýkonnú konektivitu a spoľahlivosť pre najnáročnejších používateľov a extrémne podmienky.
Pomocou najmenšieho terminálu triedy 2 BGAN na svete môžu používatelia pripojiť pri rýchlostiach IP širokopásmového pripojenia až do 464 kbps, ako aj využiť funkcie ako zabudovaný prístup Wi-Fi pre viacerých používateľov a automatickú aktiváciu kontextu (ACA), vrátane možnosti prenášať SMS správy prostredníctvom integrovaného používateľského rozhrania (IUI) bez pripojeného prenosného počítača, smartfónu alebo iného používateľského zariadenia.
Hughes 9202 umožňuje používateľovi odosielať a prijímať IP prevádzku cez Ethernet a Wi-Fi. Paralelne so službou paketových dát podporuje Hughes 9202 plné ISDN a obvodovo prepínané hlasové a faxové hovory cez dvojlinkový RJ11 konektor.
Plánovači korporátnych katastrof a vzdialený terénny personál môžu spolupracovať s dôverou a efektívnosťou s rôznymi agentúrami a zamestnancami centrály pomocou videa, hlasu a dát súčasne. Rovnako ako všetky modely Hughes BGAN, aj Hughes 9202 je založený na IP, poskytujúc voliteľné, vyhradené úrovne kvality služby (QoS).
Specifications
| MODEL | 9202M BGAN |
|---|---|
| ČASŤ # | 3500566-0004 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | HUGHES |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP POUŽITIA | PORTABLE |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| CERTIFIKÁCIE | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 3 SATELITY |
| STANDBY TIME | UP TO 36 HOURS |
| DĹŽKA | 216 mm (8.5") |
| WIDTH | 216 mm (8.5") |
| DEPTH | 41 mm (1.61") |
| VÁHA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Funkcie
- Pevný a odolný s hodnotením IP55
- Podsvietený LCD displej pre používateľov vrátane ovládania pomocou štyroch tlačidiel
- Wi-Fi podporujúci prístup viacerých používateľov
- Dvojlinka RJ11 pre hlas a fax
- Pokročilé integrované používateľské rozhranie (IUI)
- Automatická aktivácia kontextu (ACA)
- Podpora XL pásma
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Land Portable Terminal
- Nabíjateľný lithium-ionový akumulátor
- 5m Ethernet kábel
- AC/DC adaptér s britskými, európskymi a americkými napájacími káblami
Inmarsat BGAN Pokrytie Mapa

Táto mapa zobrazuje očakávania spoločnosti Inmarsat týkajúce sa pokrytia po komerčnom zavedení štvrtého regiónu L-Band spoločnosti Inmarsat. Nezaručuje službu. Dostupnosť služby na okraji pokrývacích oblastí kolíše v závislosti od rôznych podmienok.