Satelitný telefón Thuraya XT-LITE
Out of stock
- ZNAČKA:
- THURAYA
- MODEL:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Južná Kórea
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 € 520,84 € each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 € 510,21 € each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 € 504,89 € each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 € 499,58 € each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 € 494,26 € each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 € 488,95 € each and save 8%
Satelitný telefón Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE poskytuje spoľahlivé pripojenie cez satelitný telefón s bezkonkurenčnou hodnotou. Je navrhnutý pre používateľov, ktorí si uvedomujú náklady a potrebujú zostať bezpečne pripojení bez kompromisov v oblasti čistého a neprerušovaného pripojenia. Používa sa veľmi jednoducho. V satelitnom režime môžete telefonovať a posielať SMS správy, či už prechádzate púšťou, plavíte sa na mori alebo leziete po horách.
Hovory a textové správy v satelitnom režime
Volajte a posielajte SMS správy v satelitnom režime vždy, keď nie je k dispozícii pozemná sieť. Pokročilá všesmerová anténa zaisťuje neprerušovanú komunikáciu a ponúka bezproblémovú funkciu chôdze a hovoru pre hovory na cestách.
Dlhotrvajúca výdrž batérie
Thuraya XT-LITE umožňuje spoľahlivú komunikáciu s batériou s dlhou výdržou, ktorá poskytuje až šesť hodín hovoru a až 80 hodín pohotovostného režimu.
Jednoduchosť použitia
Jednoducho nabite telefón a uistite sa, že vaša SIM karta funguje. Je to také jednoduché. Potom môžete Thuraya XT-LITE naprogramovať na jeden z 13 dostupných jazykov (zjednodušená čínština je k dispozícii ako samostatný firmvér).
Podporované najrobustnejšou a najvýkonnejšou satelitnou sieťou
Satelitná sieť Thuraya je známa tým, že má najspoľahlivejšie satelitné pokrytie, vrátane približne 160 krajín alebo dvoch tretín zemegule. Thuraya XT-LITE vám umožňuje prijímať upozornenia na hovor, aj keď je satelitná anténa uložená, takže budete neustále v spojení.
Medzi ďalšie funkcie patria: Adresár, budíky, kalkulačka, kalendár, protokoly hovorov, konferenčné hovory, skupiny kontaktov, rýchla voľba, stopky a svetový čas.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| DORUČENIE Z | DUBAI, UAE |
| MODEL | XT LITE |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| ZNAČKA | THURAYA |
| SIEŤ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA VOICE |
| TYP POUŽITIA | RUČNÝ |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| RÝCHLOSŤ DÁT | N/A |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CONSTELLATION | 2 SATELITY |
| ČAS HOVORU | UP TO 6 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 80 HOURS |
| DĹŽKA | 128 mm (5.04") |
| WIDTH | 53 mm (2.09") |
| DEPTH | 27 mm (1.06") |
| VÁHA | 186 grams (6.56 oz) |
Mapa pokrytia Thuraya XT-Lite

Robustná satelitná sieť Thuraya poskytuje pokrytie v najvzdialenejších lokalitách a zabezpečuje satelitnú komunikáciu bez preťaženia, aby ste boli neustále v spojení. Od inovatívneho satelitného dizajnu až po spoľahlivosť každého zariadenia a príslušenstva Thuraya poskytujeme skutočne špičkové riešenie satelitnej komunikácie za hranicami pozemných systémov a mobilných sietí.
Sieť Thuraya nepokrýva severnú ani južnú Ameriku.