Satelitný telefón Thuraya XT PRO
Out of stock
- ZNAČKA:
- THURAYA
- MODEL:
- XT PRO
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-XT-PRO-Satellite-Phone
- Buy 2 for 954,94 € 954,94 € each and save 2%
- Buy 5 for 945,20 € 945,20 € each and save 3%
- Buy 10 for 935,45 € 935,45 € each and save 4%
- Buy 20 for 925,71 € 925,71 € each and save 5%
Satelitný telefón Thuraya XT PRO
Thuraya XT-PRO je najpokročilejší satelitný telefón na svete. Toto odolné a robustné satelitné slúchadlo navrhnuté pre profesionálnych používateľov je vybavené dlhou výdržou batérie, vďaka čomu zostanete v spojení, nech ste kdekoľvek.
Prvý satelitný telefón na trhu, ktorý obsahuje všetky tri hlavné navigačné systémy, tento vysoko flexibilný telefón má funkcie GPS, Beidou a Glonass. Tento satelitný telefón s najväčším displejom zo všetkých satelitných telefónov na trhu je dodávaný s tvrdeným sklom Gorilla®, aby vyhovoval aj tým najdrsnejším prostrediam. Obrazovka je odolná voči oslneniu, čo umožňuje optimálnu viditeľnosť pri jasnom slnečnom svetle a snímač jasu automaticky upravuje podsvietenie displeja.
Ide o špičkový telefón s odolnejším prostredím (IP55), väčšou obrazovkou ako jeho predchodca Thuraya XT a ponúka funkciu GPS a tlačidlo SOS.
Voliteľné navigačné systémy
S XT-PRO si môžete vybrať preferovaný navigačný systém a vybrať si medzi GPS, BeiDou a Glonass pre najvyššiu presnosť a zvýšenú bezpečnosť v každom regióne.
Najdlhší čas hovoru na akomkoľvek satelitnom telefóne
Thuraya XT-PRO ponúka dobu hovoru až 9 hodín a má pohotovostný režim až 100 hodín, čo vám poskytuje spoľahlivú a robustnú komunikáciu, kdekoľvek ju potrebujete.
Displej zo skla Gorilla® odolného voči oslneniu
Satelitný telefón XT-PRO je navrhnutý do tých najdrsnejších prostredí. Je vyrobený z tvrdeného skla a má prispôsobený vonkajší displej pre ľahkú viditeľnosť aj na priamom slnku.
Vyhradené tlačidlo SOS
Pre tých, ktorí sa ocitnú v časoch núdze, XT-PRO obsahuje ľahko použiteľné špeciálne tlačidlo SOS, ktoré možno použiť, aj keď je satelitný telefón vypnutý. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť a podržať tlačidlo SOS na 3 sekundy. Tým sa spustí telefón a odošle sa upozornenie (hovor a/alebo SMS) na akékoľvek vopred naprogramované číslo.
Kompaktný a odolný dizajn
Dostatočne malý, aby sa zmestil do vrecka, Thuraya XT-PRO je odolný voči vode a prachu, ako aj nárazom.
Hovory, SMS, fax a pripojenie na internet
So satelitným telefónom XT-PRO môžete telefonovať, posielať SMS a faxové správy. A čo viac, môžete pripojiť svoj laptop alebo PC a pristupovať na internet v satelitnom režime vždy, keď sú pozemné siete nedostupné.
Podporované najrobustnejšou a najvýkonnejšou satelitnou sieťou
Systém Thuraya je známy tým, že má najspoľahlivejšiu satelitnú sieť a pokročilá všesmerová anténa Thuraya XT-PRO zaisťuje neprerušovaný signál pri chôdzi alebo pohybe a ponúka plnú schopnosť chôdze a hovoru. Thuraya XT-PRO vám tiež umožňuje prijať oznámenie o hovore, aj keď je váš satelitný signál príliš slabý na prijatie samotného hovoru. To je obzvlášť užitočné, keď máte Thuraya XT-PRO vo vrecku so zloženou anténou, vďaka čomu budete neustále pripojení. Spoľahlivá satelitná sieť Thuraya a pokročilá všesmerová anténa XT-PRO poskytujú neprerušovaný signál, keď ste na cestách. Takže kamkoľvek vás zavedú vaše obchodné operácie, budete radi, že máte na dosah ruky plnú schopnosť chodiť a rozprávať. Thuraya XT-PRO vám tiež poskytne upozornenie na hovor, aj keď je satelitný signál príliš slabý na to, aby ste hovor prijali. To je užitočné najmä vtedy, keď máte XT-PRO vo vrecku a anténu je uložená. Neustále vás udržiavame v spojení.
Pridané vlastnosti
Pre pohodlie sme do vášho satelitného telefónu pridali ďalšie funkcie. Patria sem: hlasitý odposluch, adresár, budíky, kalkulačka, kalendár, denníky hovorov, konferenčné hovory, skupiny kontaktov, rýchla voľba, stopky, svetové časy a mnoho ďalšieho.
Specifications
| DORUČENIE Z | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | XT PRO |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| ZNAČKA | THURAYA |
| SIEŤ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA VOICE |
| TYP POUŽITIA | RUČNÝ |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, BAHASA INDONESIA, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| CONSTELLATION | 2 SATELITY |
| ČAS HOVORU | UP TO 9 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 100 HOURS |
| DĹŽKA | 128 mm (5.04") |
| WIDTH | 53 mm (2.09") |
| DEPTH | 27 mm (1.06") |
| VÁHA | 212 grams (7.47 oz) |
Mapa pokrytia Thuraya XT PRO

Robustná satelitná sieť Thuraya poskytuje pokrytie v najvzdialenejších lokalitách a zabezpečuje satelitnú komunikáciu bez preťaženia, aby ste boli neustále v spojení. Od inovatívneho satelitného dizajnu až po spoľahlivosť každého zariadenia a príslušenstva Thuraya poskytujeme skutočne špičkové riešenie satelitnej komunikácie za hranicami pozemných systémov a mobilných sietí.
Sieť Thuraya nepokrýva severnú ani južnú Ameriku.