Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Порожній купол і базова пластина Порожній купол і базова пластина (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- i6 EMPTY DOME
- ЧАСТИНА #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Південна Корея
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1 396,10 EUR
Без ПДВ:
1 396,10 EUR
Без ПДВ:
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Порожній купол і базова пластина Порожній купол і базова пластина (S2-6110)

Specifications
| ДОСТАВКА ВІД | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МОДЕЛЬ | i6 EMPTY DOME |
| ЧАСТИНА # | S2-6110 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOME |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 37 cm (14.6 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Підтримка Intellian i3
INTELLIAN i3 ТАБЛИЦІ
ІНСТРУКЦІЯ INTELLIAN i3
INTELLIAN i3 КОРОТКИЙ ПОСІБНИК ВСТАНОВЛЕННЯ
Write a Review