Морска сателитна телевизионна система Intellian i6P с 60 см (23,6 инча) рефлектор и универсален четворен LNB (B4-619Q)
In stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- i6P
- ЧАСТ #:
- B4-619Q
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6P-System-B4-619Q
Морска сателитна телевизионна система Intellian i6P с 60 см (23,6 инча) рефлектор и универсален четворен LNB (B4-619Q)
Intellian i6/i6P осигурява отлична производителност и ефективност от търговски клас в сравнение с антенни системи с подобен размер. i6/i6P е идеално проектиран за лодки над 70 фута. Традиционно по-големите морски сателитни антени имаха тежко тегло и сложни проблеми с кабелната инсталация. Благодарение на дизайна с единичен кабел на i6 и технологията за вакуумно формоване, i6/i6P отново доказа, че по-големият може да бъде по-лек и по-прост. С Intellian MIM, лодкарите могат да се насладят на превключване на канали чрез автоматично превключване на сателити точно като домашна система. Вижте ръководството за инсталиране на DISH Network MIM за повече подробности.
Със своите патентовани иновации в технологиите Wide Range Search (WRS) и Dynamic Beam Tilting (DBT), i6/i6P винаги може да предложи най-прецизните възможности за проследяване и превъзходно качество на приемане на сателитен сигнал в изключително бурни морски условия.
Най-иновативният дизайн на i6/i6P са интегрираните HD и TriSat модули в неговия контролен блок. Това позволява на плаващите с лодка възможността да имат лесен достъп до любимите си HDTV канали от водещи доставчици на услуги за сателитна телевизия, точно както са свикнали да правят у дома.
i6/i6P има вградена GPS система, която подобрява скоростта на получаване на сателитни сигнали. В допълнение, i6P осигурява вградената система за автоматично управление на ъгъла на изкривяване за поддържане на оптимална сила на сигнала и повишаване на качеството на сателитното приемане в зони със слабо покритие на сателитен сигнал.
Силно задържане на сигнала
Ексклузивното динамично накланяне на лъча (DBT) на Intellian използва високоефективен, постоянно регулиращ се субрефлектор, който позволява на антената да остане най-силният сигнал през цялото време, докато корабът се движи с висока скорост.
По-бързо получаване на сигнал
Ексклузивният алгоритъм за широкообхватно търсене (WRS) на Intellian позволява на антената да търси, намира и заключва сигнал с невероятна скорост и точност.
Проста и лесна инсталация
С един кабел за свързване на антената и ACU, системите Intellian i6 се инсталират бързо и лесно. Нашият усъвършенстван ACU е проектиран да изисква минимална настройка, така че можете да започнете да се наслаждавате на телевизионни програми на борда на вашата лодка за нула време.
Настройте любимите си HDTV канали
i6/i6P на Intellian осигурява HD канали от Ku-обхвата. HD модулът всъщност е вграден в блока за управление на антената на Intellian i6/i6P за безпроблемна интеграция и лесен монтаж.
Вграден GPS
Intellian i6/i6P включва вграден GPS за по-лесна работа и по-бързо получаване на сигнал. Това позволява на i6/i6P да има по-висока точност и лесна работа, където и да плава корабът.
Ненадмината производителност
60 см диаметър на рефлектора с национално покритие за Северна и Южна Америка, Европа и регионалната услуга по целия свят.
Безжична връзка и Aptus mobile
Вграденият Wi-Fi позволява на ACU да бъде свързан безжично. Компютри, лаптопи и смартфони могат да се използват за свързване към ACU и наблюдение, контрол и промяна на настройките на системата безжично. Intellian Aptus mobile е достъпен за изтегляне за достъп до ACU чрез Wi-Fi и управление на антената от техния iPhone, iPad или други мрежови устройства. iPhone и iPad са регистрирани търговски марки на Apple Inc.

Specifications
| ДОСТАВКА ОТ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| МАДЭЛЬ | i6P |
| ЧАСТ # | B4-619Q |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 60 cm (23.6 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | Ku BAND |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC |
| ТЕГЛО | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Функция за автоматично търсене и идентификация на сателит
- 2-осна високоскоростна система за проследяване
- Параболична антена с диаметър 60 см (24 инча) за приемане на сателитни сигнали от Ku-Band
- Кръгова или линейна поляризация в зависимост от региона и избрания LNB
- Вграден HD модул за Ku-band HD TV приемане
- Технологията iQ² ви позволява да се настройвате бързо, да поддържате стабилно заключване на сигнала и да се наслаждавате на любимите си телевизионни програми в тих комфорт
- Алгоритъмът за широкообхватно търсене (WRS) осигурява най-бързото получаване на сигнал, налично навсякъде
- Технологията за динамично накланяне на лъча (DBT) използва интелигентен анализ на лъча в реално време, за да осигури превъзходно качество на сигнала, като същевременно елиминира натрапчивия фонов шум, изпитан от конвенционалните антени
- Интуитивно управление и дисплей с цифрова сателитна информация на ACU
- Безжични автоматизирани актуализации и диагностика чрез Aptus PC и Aptus Mobile
- DC изходен порт за лесно захранване на Intellian MIM или декодерния модул на Shaw
- Множество приемници и телевизори могат да бъдат свързани с помощта на Multi-Switch или Intellian MIM (Мултисателитен интерфейсен модул)
- С помощта на MIM може да бъде избран главен приемник за управление на целевия сателит
- В Северна Америка, когато използвате Dish или Bell TV, се изисква MIM, позволяващ автоматично превключване на сателит от вашето дистанционно управление, точно както правите у дома
- i6 включва вграден GPS в антенния модул за по-бързо улавяне на сигнала. GPS на кораба може да се свърже и през порта NMEA 0183 на задния панел на ACU
- 70 см (27,5 инча) диаметър на обтекателя на антената
- Антената тежи по-малко от 20 кг (44 фунта)
- Водеща в индустрията 3-годишна гаранция за части и изработка с 2-годишна гаранция за работа за всички антенни системи, гарантиращи спокойствие с вашата хардуерна инвестиция
- Новата гаранционна политика (3 години части и 2 години работа) е валидна само за продукти, закупени след 1 януари 2017 г.
What's included
Всички сателитни системи включват следните части като стандарт
- Антена и радиус 60 cm (24″) рефлектор и LNB
- ACU (блок за управление на антената)
- Програма PC Controller (компактдиск със софтуер в комплекта)
- Ръководство за инсталиране и експлоатация
- Инсталационен шаблон
- Ръководство за бързо инсталиране
Комплект за монтаж
- ACU монтажна скоба за маса × 2EA
- 15 м (49 фута) × 1EA антена-ACU RG6 коаксиален кабел
- 3 м (10 фута) × 1EA ACU-IRD RG6 коаксиален кабел
- 10 м (33 фута) × 1EA DC захранващ кабел
- 1,8 м (6 фута) × 1EA PC сериен кабел
- Конектори и винтове