Beam IntelliDOCK 9555 – Bluetoothi dokkimisjaama komplekt (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| OSA # | 9555ID-SB |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | BEAM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, MERELINE, SÕIDUK |
| TARVIKUD | BUNDLE |
| TÖÖTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ÜHENDAB KASUGA | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 20 cm (7.9") |
| LAIUS | 7.5 cm (3") |
| SÜGAVUS | 6.5 cm (2.6") |
| KAAL | 0.32 kg |
Kasti:
Kiir IntelliDOCK 9555
Ram-mount terasest kinnitusklamber
Liidese ja toitekaablid
Kasutusjuhend
Paigaldusjuhend